Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Fish, Seafood & Sushi Meals

8 products
Categories:
Seafood Meals
Sushi
Brands:

PALIRIA
Paliria Homemade Orzo With Shrimps 350 gr
16.51€/kg
 
5.78€
 
Add
 

SUSHIDA
Sushida Onigiri California 125 gr
22.80€/kg
 
2.85€
 
Add
 

SUSHIDA
Sushida Onigiri Rainbow Trout Teryaki 125 gr
22.80€/kg
 
2.85€
 
Add
 

SUSHIDA
Sushida Onigiri Tuna 125 gr
22.80€/kg
 
2.85€
 
Add
 

SUSHIDA
Sushida Kyoto Mix 9 Pieces 210 gr
32.38€/kg
 
6.80€
 
Add
 

SUSHIDA
Sushida Philadelphia Roll 8 Pieces 205 gr
33.17€/kg
 
6.80€
 
Add
 

SUSHIDA
Sushida California Roll 8 Pieces 205 gr
33.17€/kg
 
6.80€
 
Add
 

SUSHIDA
Sushida Tokyo Mix 9 Pieces 190 gr
35.79€/kg
 
6.80€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved