Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Yoghurts & Yoghurt Desserts

184 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Freelact Strained Lactose-free Yogurt 2% 2 x 170 gr
7.94€/kg 6.35€/kg
2.70€
2.16€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

KRI KRI
Kri Kri Superspoon High Protein Milk Dessert Pudding Caramel Flavor Lactose Free 200 gr
9.90€/kg 6.95€/kg
1.98€
1.39€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Superspoon Milk Dessert Pudding Vanilla 200 gr
9.90€/kg 6.95€/kg
1.98€
1.39€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Superspoon Milk Dessert Pudding Chocolate 200 gr
9.90€/kg 6.95€/kg
1.98€
1.39€
 
Add
 

KALOGERAKI
Kalogeraki Drained Dessert
2.20€/kg
 
0.55€/250gr
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOLIOS
Kolios Delicacy Drained Cuisine 850 gr
2.80€/kg
 
2.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MEVGAL
Mevgal Strained Yoghurt 2% 900 gr
2.82€/kg
 
2.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MEVGAL
Mevgal Strained Yoghurt 5% 900 gr
2.82€/kg
 
2.54€
 
Add
 

KRI KRI
Kri Kri Homemade Yoghurt Dessert 2 % 1 kg
3.38€/kg
 
3.38€
 
Add
 

KRI KRI
Kri Kri Homemade Yoghurt Dessert 5 % 1 kg
3.38€/kg
 
3.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

KRI KRI
Kri Kri Yoghurt Cow Yoghurt Lactose Free 2% 3 x 200 gr
3.63€/kg
 
2.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOLIOS
Kolios Strained Yoghurt Greek Milk 2% 850 gr
3.74€/kg
 
3.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOLIOS
Kolios Strained Yoghurt Greek Milk 5% 850 gr
3.74€/kg
 
3.18€
 
Add
 
Lactose free Lactose free

MEVGAL
Mevgal Only 0% Yoghurt Dessert without lactose 3 x 200 gr
3.87€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Lactose free Lactose free

MEVGAL
Mevgal Only 2% Yoghurt Dessert without lactose 3 x 200 gr
3.87€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KRI KRI
Kri Kri Yoghurt Cow's Yoghurt 2% 3 x 200 gr
3.88€/kg
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KRI KRI
Kri Kri Yoghurt Cow's Yoghurt 3,9% 3 x 200 gr
3.88€/kg
 
2.33€
 
Add
 

COMPLET
Complet Yogurt 10% 1 kg
4.05€/kg
 
4.05€
 
Add
 

COMPLET
Complet Cow Yoghurt 2% 1kg
4.05€/kg
 
4.05€
 
Add
 

MEVGAL
Mevgal Steamed Strained Yoghurt 10%
4.14€/kg
 
1.45€/350gr
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOLIOS
Kolios Strained Yoghurt 2% 3 x 170 gr
4.16€/kg
 
2.12€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOLIOS
Kolios Strained Yoghurt 5% 3 x 170 gr
4.16€/kg
 
2.12€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Strained Yoghurt 10% 3 x 200 gr
4.25€/kg
 
2.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Strained Yoghurt 2% 3 x 200 gr
4.25€/kg
 
2.55€
 
Add
 

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Strained Yoghurt 10% 1 kg
4.42€/kg
 
4.42€
 
Add
 

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Strained Yoghurt 2% 1 kg
4.42€/kg
 
4.42€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOLIOS
Kolios Strained Yoghurt 5% 500 gr
4.44€/kg
 
2.22€
 
Add
 

STAMATOGIORGIS
Stamatogiorgis Traditional Sheep Yogurt 950 gr
4.47€/kg
 
4.25€
 
Add
 

BALANTINOS
Balantinos Sheep Yoghurt 950 gr
4.52€/kg
 
4.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MEVGAL
Mevgal Strained Yoghurt 10% 2 x 170 gr
4.53€/kg
 
1.54€
 
Add
 

FAGE
Fage Cow Yoghurt 2% 3 x 200 gr
4.60€/kg
 
2.76€
 
Add
 

FAGE
Fage Cow Yoghurt 4% 3 x 200 gr
4.60€/kg
 
2.76€
 
Add
 
Lactose free Lactose free

FAGE
Fage Cow Yogurt 2% Lactose Free 3 x 200 gr
4.63€/kg
 
2.78€
 
Add
 

NOUNOU
Nounou Strained Yoghurt 1,5% 1 kg
4.67€/kg
 
4.67€
 
Add
 

NOUNOU
Nounou Strained Yoghurt 5% 1 kg -0.50€
4.67€/kg
 
4.67€
 
Add
 

DODONI
Dodoni Yoghurt Drained Classic 2% 1 kg
4.70€/kg
 
4.70€
 
Add
 

DODONI
Dodoni Yoghurt Strained Classic 8% 1 kg
4.70€/kg
 
4.70€
 
Add
 

KRI KRI
Kri Kri Strained & Favorite Yoghurt 2% 1 kg
4.75€/kg
 
4.75€
 
Add
 

KRI KRI
Kri Kri Strained & Favorite Yoghurt 5% 1 kg
4.75€/kg
 
4.75€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved