Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Bakery

174 products
Labels:
Brands:
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΣΙΚΝΑΚΗ
Tsiknakis Family Barley Rusk 2 kg
3.99€/kg 3.59€/kg
7.98€
7.18€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΣΙΚΝΑΚΗ
Tsiknakis Family Rusk Wheat 2 kg
3.99€/kg 3.59€/kg
7.98€
7.18€
 
Add
 
-35%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TSATSAKIS BAKERY
Tsatsakis Bakery Cretan Rusk Vegan 600 gr
5.75€/kg 3.73€/kg
3.45€
2.24€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TO MANNA
To Manna Wholemeal Barley Nuts 600 gr
6.67€/kg 5.00€/kg
4.00€
3.00€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TO MANNA
To Manna Nut Mini Barley Bun 400 gr
8.05€/kg 5.23€/kg
3.22€
2.09€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FOURNOS HATZI
Fournos Hatzi Rye Rusks 400 gr
6.60€/kg 5.60€/kg
2.64€
2.24€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GRANDMA'S WOOD-FIRED OVEN
Grandma's Wood-Fired Oven Eftazymo Rusk With Chickpea Sourdough 500 gr
7.80€/kg 6.24€/kg
3.90€
3.12€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GRANDMA'S WOOD-FIRED OVEN
Grandma's Wood-Fired Oven Whole Grain Migadi Rusk With Sourdough 500 gr
7.80€/kg 6.24€/kg
3.90€
3.12€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TSATSAKIS BAKERY
Tsatsakis Bakery Breadsticks Wheat Breadsticks Vegan 200 gr
8.90€/kg 6.65€/kg
1.78€
1.33€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FRESH SNACK
Big Taste Croissant With Hazelnut Praline 150 gr
8.33€/kg 6.67€/kg
1.25€
1.00€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Small Barley Rusks With Olives 380 gr
8.21€/kg 7.39€/kg
3.12€
2.81€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TO MANNA
To Manna Stone Mill Whole Grain Oil Rusks 270 gr
11.78€/kg 7.67€/kg
3.18€
2.07€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TO MANNA
To Manna Ladokouluro with Orange Juice & Cinnamon 290 gr
11.69€/kg 8.76€/kg
3.39€
2.54€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Small Tomato Rusk 300 gr
9.73€/kg 8.77€/kg
2.92€
2.63€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Small Oregano Rusk 300 gr
9.73€/kg 8.77€/kg
2.92€
2.63€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TO MANNA
To Manna Nut with Less Salt 250 gr
13.80€/kg 8.96€/kg
3.45€
2.24€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TO MANNA
To Manna Barley Kritonakia Rusks 100 gr
16.40€/kg 10.70€/kg
1.64€
1.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

CHIOTAKIS
Chiotakis Croissant Praline Hazelnut Croissant 90 gr
11.67€/kg
 
1.05€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TO MANNA
To Manna Bite Nuts with Black Truffle 110 gr
17.27€/kg 12.91€/kg
1.90€
1.42€
 
Add
 

MAKATOUNAKI
Makatounaki Pies 10 Pieces 920 gr
1.91€/kg
 
1.76€
 
Add
 

MAKATOUNAKI
Makatounaki Cornflour Pies 10 Pieces 1000 gr
1.95€/kg
 
1.95€
 
Add
 

MAKATOUNAKI
Makatounaki BBQ Pies 10cm 12 Pieces 750 gr
2.05€/kg
 
1.54€
 
Add
 

MAKATOUNAKI
Makatounaki Rye Pies 10 Pieces 1kg
2.08€/kg
 
2.08€
 
Add
 

MAKATOUNAKI
Makatounaki Mini Pies With Garlic 12 Pieces 750 gr
2.59€/kg
 
1.94€
 
Add
 

MELOSPITO
Melospito Breadcrumbs 500 gr
2.76€/kg
 
1.38€
 
Add
 

MAKATOUNAKI
Makatounaki Arabic Pies 6 Pieces 400 gr
4.20€/kg
 
1.68€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Barley Nut 600 gr
4.30€/kg
 
2.58€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Nut Barley Nut 600 gr
4.30€/kg
 
2.58€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Nut Barley Rusk 600 gr
4.30€/kg
 
2.58€
 
Add
 

DERMISIS
Dermisis mustard flowers 200 gr
4.95€/kg
 
0.99€
 
Add
 

VARDAKIS
Vardakis Barley Rusks 800 gr
5.35€/kg
 
4.28€
 
Add
 

MELOSPITO
Melospito Rye Rusk 500 gr
5.36€/kg
 
2.68€
 
Add
 

VARDAKIS
Vardakis Barley Rusk 1.5 kg
5.53€/kg
 
8.30€
 
Add
 

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΣΙΚΝΑΚΗ
Tsiknakis Family Migadi Rusk Wholemeal 700 gr
5.60€/kg
 
3.92€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Barley Nut 400 gr
5.63€/kg
 
2.25€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Kythera type rusks 400 gr
5.68€/kg
 
2.27€
 
Add
 

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Mini Barley Rolls Rusk 600 gr
5.70€/kg
 
3.42€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ARTO
Arto Olive Oil Cookies 270 gr
5.81€/kg
 
1.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ARTO
Arto Breadsticks With Sunflower Seeds 270 gr
5.81€/kg
 
1.57€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved