Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

International Cuisine

71 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Egg Noodles 300 gr
8.57€/kg 6.87€/kg
2.57€
2.06€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Vegan 5 x 75 gr
8.67€/kg 6.93€/kg
3.25€
2.60€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Stir Fry Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Flat Rice Noodles Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KIKKOMAN
Kikkoman Panko Japanese Style Crispy Bread Crumbs 227 gr
17.53€/kg 13.13€/kg
3.98€
2.98€
 
Add
 

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Bamboo Chopsticks 8 Zebra
0.24€/pc.
 
1.92€
 
Add
 

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Sushi Bamboo Mat 24 x 24 cm
1.72€/pc.
 
1.72€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TIPIAK
Tipiak Couscous 500 gr
4.34€/kg
 
2.17€
 
Add
 

REEVA
Reeva Noodles With Chicken Flavour 5 x 60 gr
6.00€/kg
 
1.80€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Coconut Milk Vegan Gluten Free 400 ml
6.00€/L
 
2.40€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Coconut Cream Gluten Free Vegan 400 ml
6.30€/L
 
2.52€
 
Add
 
Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice For Sushi Vegan 500 gr
6.90€/kg
 
3.45€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Asian Vegetables With Pineapple Vegan Gluten Free 330 gr
7.03€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Asian Vegetables 3' Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Mushroom Flavour 3΄ Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Pork BBQ & Vegetables Flavour 3' Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Chicken & Chili Flavour 3' Vegan 87 g
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Beef 3΄ Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Peking Duck 3' Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Grilled Shrimp 3' Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Noodles Teriyaki Chicken Taste75 gr
8.53€/kg
 
0.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Noodles Spicy Chicken Taste 73 gr
8.77€/kg
 
0.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Noodles Curry Flavor 70 gr
9.14€/kg
 
0.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Vegetable Noodles 70 gr
9.14€/kg
 
0.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Noodles With Chicken Flavor 70 gr
9.14€/kg
 
0.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Egg Noodles 250 gr
9.20€/kg
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Noodles With Beef Flavour 59.2 gr
9.49€/kg
 
0.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Noodles With Chicken Flavour 59.2 gr
9.49€/kg
 
0.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Noodles With Vegetable Flavour 59.2 gr
9.49€/kg
 
0.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Noodles With Mushroom Flavour 59.2 gr
9.49€/kg
 
0.56€
 
Add
 

REEVA
Reeva Noodles With Beef Flavor 60 gr
10.00€/kg
 
0.60€
 
Add
 

REEVA
Reeva Noodles With Chicken Flavour 60 gr
10.00€/kg
 
0.60€
 
Add
 

REEVA
Reeva Noodles With Cheese & Bacon Flavor 60 gr
10.00€/kg
 
0.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TIPIAK
Tipiak Quinoa Bulgur 250 gr
10.56€/kg
 
2.64€
 
Add
 

LEE KUM KEE
Lee Kum Kee Peking Duck Sauce 383 gr
12.22€/kg
 
4.68€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Bean Roots Gluten Free Vegan 330 gr
12.44€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Panko Panko Breadcrumbs Vegan 200 gr
12.50€/kg
 
2.50€
 
Add
 

LEE KUM KEE
Lee Kum Kee Chili & Garlic Sauce 368 gr
12.50€/kg
 
4.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Saucy Noodles Sweet & Sour 128 gr
13.36€/kg
 
1.71€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved