Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

BREAKFAST, DRINKS & SNACKS

1476 products
Labels:
Brands:
-30%
Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Earl Grey Tea Organic Vegan 12 x 2 gr
0.25€/pc. 0.17€/pc.
2.95€
2.06€
 
Add
 
-30%
Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Pure Green Tea Organic Vegan 12 x 2 gr
0.25€/pc. 0.17€/pc.
2.95€
2.06€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Gentle Evening Organic Vegan Gluten Free 12 x 1 gr
0.32€/pc. 0.23€/pc.
3.88€
2.72€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Louisa Darling Organic Vegan Gluten Free 12 x 1,5 gr
0.32€/pc. 0.23€/pc.
3.88€
2.72€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Azera Coffee Espresso Sticks 12 x 3,5 gr
0.32€/pc. 0.25€/pc.
3.82€
3.06€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Cretan Daylight Herbal Tea Organic Vegan Gluten Free 10 x 1.4 g
0.39€/pc. 0.27€/pc.
3.88€
2.72€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Dolce Gusto Coffee Cappuccino 16 Capsules 186.4 gr
0.40€/pc. 0.30€/pc.
6.42€
4.81€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Dolce Gusto Coffee Espresso Intenso 16 Capsules 112 gr
0.43€/pc. 0.32€/pc.
6.80€
5.10€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Dolce Gusto Coffee Lungo 16 Capsules 89.6 gr
0.43€/pc. 0.32€/pc.
6.80€
5.10€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Crema Classico 16 Capsules 112 gr
0.50€/pc. 0.40€/pc.
7.98€
6.38€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Espresso For Freddo 16 Capsules 144 gr
0.50€/pc. 0.40€/pc.
7.98€
6.38€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Espresso Ristretto 16 Capsules 128 gr
0.50€/pc. 0.40€/pc.
7.98€
6.38€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Cappuccino Classico 8 Capsules 260 gr
1.04€/pc. 0.84€/pc.
8.35€
6.68€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CROCO
Croco Pretzel Crackers Mix 500 gr
5.30€/kg 4.76€/kg
2.65€
2.38€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CROCO
Croco Pretzel Crackers Mix 250 gr
5.60€/kg 5.04€/kg
1.40€
1.26€
 
Add
 
-51%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESTLE
Nestle Fitness Cereal Original 375 gr
10.80€/kg 5.28€/kg
4.05€
1.98€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SIFAKIS
Sifakis Sunflower Seeds Roasted Salted 150 gr
6.67€/kg 5.33€/kg
1.00€
0.80€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIOLANTA
Violanda Digestive Biscuits without Sugar 220 gr
9.00€/kg 5.41€/kg
1.98€
1.19€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SIFAKIS
Sifakis Sunflower Seeds Roasted Unsalted 150 gr
7.20€/kg 5.73€/kg
1.08€
0.86€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Stuffed Biscuits With Vanilla 200 gr
7.25€/kg 5.80€/kg
1.45€
1.16€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Stuffed Biscuits With Chocolate 200 gr
7.25€/kg 5.80€/kg
1.45€
1.16€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CROCO
Croco Pretzel With Salt 80 gr
6.50€/kg 5.88€/kg
0.52€
0.47€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulou Stuffed Biscuits With Lemon Cream 200 gr
7.40€/kg 5.90€/kg
1.48€
1.18€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Stuffed Biscuits With Banana 200 gr
7.40€/kg 5.90€/kg
1.48€
1.18€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Stuffed Biscuits With Orange Cream 200 gr
7.40€/kg 5.90€/kg
1.48€
1.18€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Stuffed Biscuits With Strawberry 200 gr
7.40€/kg 5.90€/kg
1.48€
1.18€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIOLANTA
Violanda Digestive Biscuits Filled with Dark Chocolate Cream 200 gr
10.00€/kg 6.00€/kg
2.00€
1.20€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIOLANTA
Violanda Digestive Cookies Stuffed with Tahini & Cocoa 200 gr
10.00€/kg 6.00€/kg
2.00€
1.20€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CROCO
Croco Crackers Pizza 100 gr
7.10€/kg 6.40€/kg
0.71€
0.64€
 
Add
 
-13%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HONEY STORIES
Honey Stories Honey From Wildflowers & Herbs 920 gr
7.49€/kg 6.51€/kg
6.89€
5.99€
 
Add
 
-25%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPIC
Olympic Gelo Jelly Candies Vegan Gluten Free 450 gr
8.84€/kg 6.62€/kg
3.98€
2.98€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KELLOGG'S
Kellogg's Extra Cereal With Granola & Milk Chocolate 450 gr
11.73€/kg 7.04€/kg
5.28€
3.17€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KELLOGG'S
Kellogg's Extra Cereal With Granola Chocolate & Dry Nuts 450 gr
11.73€/kg 7.04€/kg
5.28€
3.17€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESTLE
Nestle Fitness Protein Cereal Cocoa without added Sugar 310 gr
14.45€/kg 7.16€/kg
4.48€
2.22€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVities Digestive Biscuits With Dark Chocolate 200 gr
11.50€/kg 7.45€/kg
2.30€
1.49€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVities Digestive Biscuits With Milk Chocolate 200 gr
11.50€/kg 7.45€/kg
2.30€
1.49€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVities Cracker Smoky Barbeque 110 gr
15.27€/kg 7.64€/kg
1.68€
0.84€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVities Cracker Sour Cream & Chive 110 gr
15.27€/kg 7.64€/kg
1.68€
0.84€
 
Add
 
-21%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVDAS
Lavdas Jelly Pops Candies With Fruit Juice 350 gr
9.66€/kg 7.66€/kg
3.38€
2.68€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved