Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Care

50 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

TZEZANA
Bathroom sponge Baby Soft 2 pieces
1.66€/pc.
 
3.31€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PALMOLIVE
Palmolive Shower Gel For Children With Vegan Pump 750 ml
3.19€/L
 
2.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Bubble Shower 750 ml
3.25€/L
 
2.44€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Shampoo Gold 750 ml
3.39€/L
 
2.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Chamomile Shampoo 750 ml
3.39€/L
 
2.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Kids Calm N' Care Shower Gel for Girls 3+ Years 750 ml
3.43€/L
 
2.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Shower Blue 750 ml
3.49€/L
 
2.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PALMOLIVE
Palmolive Kids Shower Gel Sea Creatures 750 ml
3.55€/L
 
2.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Kids Calm N' Care Shampoo & Shower Gel For Boys & Girls 3+ Years 750 ml
3.87€/L
 
2.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Shampoo Gold 500 ml
3.90€/L
 
1.95€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SANEX
Sanex Baby Shower Gel With Pump Vegan 750 ml
4.04€/L
 
3.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TZEZANA
Children's Bathroom Sponge With Heroes
4.04€/pc.
 
4.04€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Kids Calm N' Care Shampoo & Shower Gel For Boys 3+ Years 750 ml
4.11€/L
 
3.08€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Kids Shampoo Curly Defining 500 ml
4.18€/L
 
2.09€
 
Add
 

LIFOPLUS
Lifoplus Bathroom Sponge For Babies In Various Animals
4.40€/pc.
 
4.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Shower Bedtime 500 ml
4.58€/L
 
2.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Bedtime Shampoo 500 ml
4.60€/L
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Shiny Drops Shampoo 500 ml
4.60€/L
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Baby Calm N' Care Shower Gel With Balsam & Panthenol 500 ml
4.86€/L
 
2.43€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SANEX
Sanex Shower Gel Zero% Children's Vegan 475 ml
5.01€/L
 
2.38€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SANEX
Sanex Baby Shower Gel Vegan 475 ml
5.01€/L
 
2.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Baby Calm N' Care Shampoo & Shower Gel Balsam & Aloe 500 ml
5.12€/L
 
2.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Shampoo Gold 300 ml
5.43€/L
 
1.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Chamomile Shampoo 300 ml
5.43€/L
 
1.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Cream Shiny Drops 500 ml
5.52€/L
 
2.76€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Baby Calm N' Care Shampoo & Shower Gel Balsam & Lavender 500 ml
5.60€/L
 
2.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Baby Calm N' Care Shampoo & Shower Gel Balsam & Chamomile 500 ml
5.60€/L
 
2.80€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ARKADI
Arkadia Baby Gentle Shampoo & Body Wash with Organic Olive and Chamomile Extracts, 1+ Months Vegan 480 ml
5.71€/L
 
2.74€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ARKADI
Arkadi Baby Shampoo & Body Wash With Organic Olive And Aloe Vera Extract 1+ Month Vegan 480 ml
5.71€/L
 
2.74€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LE PETIT MARSEILLAIS
Le Petit Marseillais Bebe Shampoo & Body Wash With Calendula 700 ml
6.40€/L
 
4.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Baby Oil Bedtime 300 ml
7.67€/L
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Lotion Bed Time 300 ml
7.87€/L
 
2.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Lotion Soft Pink 300 ml
7.87€/L
 
2.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Baby Oil Aloe Vera 300 ml
8.23€/L
 
2.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Baby Oil Regular 300 ml
8.23€/L
 
2.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AGNOTIS
Agnotis Shower Gel for Children 400 ml
9.60€/L
 
3.84€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Baby Calm N' Care Baby Balm & Olive Oil 200 ml
9.80€/L
 
1.96€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Kids Hair Cream Curl Defining 200 ml
12.35€/L
 
2.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOHNSON'S BABY
Johnson's Baby Shiny Drops Conditioner Spray 200 ml
12.35€/L
 
2.47€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved