Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

946 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SPRITE
Sprite Zero Soft Drink Lemon Lime 1.5 lt
1.21€/L 0.97€/L
1.82€
1.46€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SPRITE
Sprite Lemon Lime Soft Drink 1,5 lt
1.21€/L 0.97€/L
1.82€
1.46€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FANTA
Fanta Lemonade Soft Drink 1,5 lt
1.30€/L 1.04€/L
1.95€
1.56€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FANTA
Fanta Orangeade Soft Drink With Carbonate 1,5 lt
1.30€/L 1.04€/L
1.95€
1.56€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FANTA
Fanta Orange Soda Non Carbonated 1,5 lt
1.30€/L 1.04€/L
1.95€
1.56€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pink Grapefruit & Sanguine 6 x 330 ml
2.09€/L 1.57€/L
4.14€
3.10€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Fruit Drink Energy Blue 1 lt
2.34€/L 1.64€/L
2.34€
1.64€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GERANI
Gerani Gazoza Soft Drink 500 ml
2.00€/L 1.70€/L
1.00€
0.85€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GERANI
Gerani Lemonade Soft Drink 500 ml
2.00€/L 1.70€/L
1.00€
0.85€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GERANI
Gerani Biral Soft Drink 500 ml
2.00€/L 1.70€/L
1.00€
0.85€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIOCHYM
Bioxym Concentrated Orange Juice 840 ml
4.01€/L 3.21€/L
3.37€
2.70€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Ice Tea Lemon Organic Vegan Gluten Free 330 ml
4.09€/L 3.27€/L
1.35€
1.08€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Ice Tea Peach Organic Vegan Gluten Free 330 ml
4.09€/L 3.27€/L
1.35€
1.08€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Ice Tea Green Tea With Lemon & Matcha Organic Vegan Gluten Free 330 ml
4.09€/L 3.27€/L
1.35€
1.08€
 
Add
 
-14%
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

PAULANER
Paulaner Beer Weiss Bottle 500 ml
4.90€/L 4.20€/L
2.45€
2.10€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BACARDI
Bacardi Mojito 250 ml
10.32€/L 9.32€/L
2.58€
2.33€
 
Add
 
-9%
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BOMBAY SAPPHIRE
Bombay Sapphire Gin Tonic 250 ml
10.80€/L 9.80€/L
2.70€
2.45€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

APEROL
Aperol Spritz 200 ml
17.25€/L 15.50€/L
3.45€
3.10€
 
Add
 
-9%
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

PATERIANAKIS
Paterianakis Melissinos Wine Rose Organic 750 ml
22.80€/L 20.81€/L
17.10€
15.61€
 
Add
 
-4%
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BACARDI
Bacardi Rum 1 lt
25.70€/L 24.70€/L
25.70€
24.70€
 
Add
 
-9%
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

SERKOVA
Serkova Crystal Pure Vodka 700 ml
30.57€/L 27.71€/L
21.40€
19.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Natural Table Water 6 x 1,5 lt
0.15€/L
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SELINARI
Selinari Natural Table Water 6 x 1,5 lt
0.15€/L
 
1.39€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Natural Table Water 6 x 2 lt
0.15€/L
 
1.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ROUVAS
Rouvas Natural Table Water 6 x 1,5 lt
0.16€/L
 
1.47€
 
Add
 

SAMARIA
Samaria Natural Table Water 6 x 1,5 lt
0.21€/L
 
1.86€
 
Add
 

ZAGORI
Zagori Natural Mineral Water 6 x 1,5 lt
0.21€/L
 
1.92€
 
Add
 

SAMARIA
Samaria Natural Table Water 1,5 lt
0.22€/L
 
0.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Natural Table Water 12 x 750 ml
0.22€/L
 
1.94€
 
Add
 

ZARO'S
Zaro's Natural Mineral Water 6 x 1,5 lt
0.22€/L
 
1.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ROUVAS
Rouvas Natural Table Water 12 x 750 ml
0.22€/L
 
1.98€
 
Add
 

ZARO'S
Zaro's Natural Mineral Water 10 lt
0.22€/L
 
2.20€
 
Add
 

ZAGORI
Zagori Natural Mineral Water 1,5 lt
0.23€/L
 
0.34€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Natural Table Water 12 x 500 ml
0.27€/L
 
1.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ROUVAS
Rouvas Natural Table Water 12 x 500 ml
0.30€/L
 
1.80€
 
Add
 

SAMARIA
Samaria Natural Table Water 10 lt
0.30€/L
 
2.95€
 
Add
 

ZARO'S
Zaro's Natural Mineral Water For Cooler 10 lt
0.31€/L
 
3.05€
 
Add
 

ZARO'S
Zaro's Natural Mineral Water 10 x 500 ml + 2 Pieces Free
0.32€/L
 
1.90€
 
Add
 

ZARO'S
Zaro's Natural Mineral Water Sport 750 ml
0.37€/L
 
0.28€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved