Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Crisps & Snacks

128 products
Labels:
Brands:
-12%
Hot Suggestions Hot Suggestions

POPHOUSE
Pophouse Gourmet Caramelized Pop Corn With Chocolate 180 gr
13.89€/kg 12.22€/kg
2.50€
2.20€
 
Add
 
-13%
Hot Suggestions Hot Suggestions

POPHOUSE
Pophouse Sweet Popcorn Rainbow 130 gr
17.69€/kg 15.38€/kg
2.30€
2.00€
 
Add
 
-9%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

SNACK BANG
Snack Bang Chips Paprika Flavour Vegan Gluten Free 50 gr
39.60€/kg 36.20€/kg
1.98€
1.81€
 
Add
 
-9%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

SNACK BANG
Snack Bang Chips Cheese Flavour Vegan Gluten Free 50 gr
39.60€/kg 36.20€/kg
1.98€
1.81€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Cheese Gluten Free 425 gr
7.01€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Texas BBQ Gluten Free 425 gr
7.01€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips With Salt Gluten Free 180 gr
7.56€/kg
 
1.36€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Cheese Flavor Gluten Free 180 gr
7.56€/kg
 
1.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Sour Cream & Onion Flavor Gluten Free 180 gr
7.56€/kg
 
1.36€
 
Add
 

DORITOS
Doritos Nacho 420 gr
8.21€/kg
 
3.45€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TSAKIRIS
Tsakiris Chips Salt Vegan Gluten Free 340 gr
8.24€/kg
 
2.80€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

TSAKIRIS
Tsakiris Chips Oregano Gluten Free 340 gr
8.24€/kg
 
2.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TOTTIS
Tottis Bruschettini Pizza 80 gr
8.25€/kg
 
0.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TOTTIS
Tottis Bruschettini Mixed Cheese 80 gr
8.25€/kg
 
0.66€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TOTTIS
Tottis Bruschettini With Olives Tomatoes Oregano Vegan 80 gr
8.25€/kg
 
0.66€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TOTTIS
Tottis Bruschettini With Sea Salt Vegan 80 gr
8.25€/kg
 
0.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Mini Bake Rolls Mini Rusks With Sour Cream & Onion 150 g
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Bake Rolls Nuts with Bacon 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Bake Rolls Nuts with Pizza 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Bake Rolls Nuts With Salt 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Bake Rolls Nuts with Garlic & Parmesan 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Bake Rolls Nuts with Garlic 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Bake Rolls Nuts Tomato, Olive & Oregano 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Mini Bake Rolls Nuts with Barbeque 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Mini Bake Rolls Nuts with Pizza 150 gr
8.40€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

TSAKIRIS
Tsakiris Chips With Salt Vegan Gluten Free 140 gr
8.93€/kg
 
1.25€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

TSAKIRIS
Tsakiris Oregano Chips Gluten Free 140 gr
8.93€/kg
 
1.25€
 
Add
 

JUMBO
Jumbo Wavy BBQ Chips 280 gr
9.46€/kg
 
2.65€
 
Add
 

JUMBO
Jumbo Wavy Chips With Salt 280 gr
9.46€/kg
 
2.65€
 
Add
 

LAY'S
Lay's Chips With Salt 350 gr
9.86€/kg
 
3.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAY'S
Lay's Chips With Salt 140 gr
10.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAY'S
Lay's Crisps With Oregano 140 gr
10.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Texas BBQ Flavor Gluten Free 180 gr
10.11€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Chili Flavor Gluten Free 180 gr
10.11€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nachitos Corn Snacks American BBQ Gluten Free 100 gr
10.20€/kg
 
1.02€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nachitos Corn Snacks Nacho Cheese Gluten Free 100 gr
10.20€/kg
 
1.02€
 
Add
 

RUFFLES
Ruffles BBQ Chips 400 gr
10.25€/kg
 
4.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RUFFLES
Ruffles Chips With Salt 140 gr
10.71€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RUFFLES
Ruffles Crisps With Oregano 140 gr
10.71€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved