Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Chewing Gum & Candies

146 products
Labels:
Brands:
-25%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPIC
Olympic Gelo Jelly Candies Vegan Gluten Free 450 gr
8.84€/kg 6.62€/kg
3.98€
2.98€
 
Add
 
-21%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVDAS
Lavdas Jelly Pops Candies With Fruit Juice 350 gr
9.66€/kg 7.66€/kg
3.38€
2.68€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WERTHERS
Werthers Original Candies Creamy Filling 135 gr
15.41€/kg 12.30€/kg
2.08€
1.66€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVDAS
Lavdas Candies Mastic Drops Sugar Free 150 gr
19.00€/kg 15.67€/kg
2.85€
2.35€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WERTHERS
Werthers Original Butter Candies 50 gr
23.00€/kg 18.40€/kg
1.15€
0.92€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HUBBA BUBBA
Hubba Bubba Gum Strawberry Flavor 56 gr
31.79€/kg 25.36€/kg
1.78€
1.42€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HUBBA BUBBA
Hubba Bubba Gum Fruit Flavor 56 gr
31.79€/kg 25.36€/kg
1.78€
1.42€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WERTHERS
Werthers Original Cream Candies Sugar Free 42 gr
38.10€/kg 30.48€/kg
1.60€
1.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Fire Cinnamon Chewing Gum Sugar Free 58 Pieces 81,2 gr
36.79€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Chewing Gum Mint Sugar Free 58 Pieces 81,2 gr
36.79€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Chewing Gum Bubblemint Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Strawberry Gum Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Chewing Gum Sweet Mint Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Chewing Gum Mint Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Gums Peppermint Sugarfree 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Fire Cinnamon Chewing Gum Sugar Free 12 Pieces 16,8 gr
70.59€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Ice Chewing Gum Mint Sugar Free 12 Pieces 16,8 gr
70.59€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Ice Chewing Gum Mint Sugar Free 12 Pieces 16,8 gr
70.59€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Deep Arctic Chewing Gum Gooseberry 16,8 gr
75.00€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Deep Arctic Chewing Gum Mint 16,8 gr
75.00€/kg
 
1.20€
 
Add
 

FRUITIES
Fruities Jelly With Various Fruits 400 gr
5.50€/kg
 
2.20€
 
Add
 

FRUITIES
Fruities Jelly With Various Fruits 350 gr
6.29€/kg
 
2.20€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Jellies With Fruit Flavours 250 gr
7.08€/kg
 
1.77€
 
Add
 

GREEK RECIPES
Greek Recipes Discover Candies 200 gr
9.60€/kg
 
1.92€
 
Add
 

GREEK RECIPES
Greek Recipes Discover Ouzo Candies 200 gr
9.60€/kg
 
1.92€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Happy Cherries 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Happy Cola gummi bears 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Star Mix Jelly 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Worms 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Golden Teddy Bears Fruit Flavours 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

CRETAN BEAUTY
Cretan Beauty Candies In Various Flavors 150 gr
12.33€/kg
 
1.85€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Berries 175 gr
12.57€/kg
 
2.20€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Gum On Jelly Beans 90 gr
12.89€/kg
 
1.16€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Gummies Fresh Cola 175 gr
13.37€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Tropifrutti 175 gr
13.37€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Strawberry Erdbeeren Jelly 175 gr
13.37€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Gummies Goldbears Sour 100 gr
14.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Frizzi Mix Jelly 100 gr
14.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Golden Teddy Bears 100 gr
14.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved