Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Hot Suggestions

4559 products
Labels:
Brands:
Νέο Φυλλάδιο Νέο Φυλλάδιο
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SEPTONA
Septona Biodegradable Cotton Buds 300 Pieces
0.01€/pc. 0.01€/pc.
2.10€
1.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Tags Student Stickers 20 Pieces
0.02€/pc. 0.02€/pc.
0.40€
0.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
School tags
0.02€/pc. 0.02€/pc.
0.40€
0.40€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Excrement Collection Bags 3 x 15 Pieces
0.13€/pc. 0.07€/pc.
5.90€
2.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Eraser 3 Pieces
0.10€/pc. 0.10€/pc.
0.30€
0.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Pet Natura Snacks For Dogs Pigs Colored 10 Pieces 80 - 100 gr
0.10€/pc.
 
1.00€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Aromatic Lavender Sachets 18 Pieces
0.19€/pc. 0.14€/pc.
3.48€
2.44€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Permanent Pen with Button Fine Tip (0.7mm) 4 Pieces
0.17€/pc. 0.17€/pc.
0.68€
0.68€
 
Add
 
-30%
Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Earl Grey Tea Organic Vegan 12 x 2 gr
0.25€/pc. 0.17€/pc.
2.95€
2.06€
 
Add
 
-30%
Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Pure Green Tea Organic Vegan 12 x 2 gr
0.25€/pc. 0.17€/pc.
2.95€
2.06€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Gentle Evening Organic Vegan Gluten Free 12 x 1 gr
0.32€/pc. 0.23€/pc.
3.88€
2.72€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Decoction Louisa Darling Organic Vegan Gluten Free 12 x 1,5 gr
0.32€/pc. 0.23€/pc.
3.88€
2.72€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Azera Coffee Espresso Sticks 12 x 3,5 gr
0.32€/pc. 0.25€/pc.
3.82€
3.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STAMPA
Stampa Highlighter 4 Pieces
0.27€/pc. 0.27€/pc.
1.06€
1.06€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

THAMMA
Thamma Cretan Daylight Herbal Tea Organic Vegan Gluten Free 10 x 1.4 g
0.39€/pc. 0.27€/pc.
3.88€
2.72€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Dolce Gusto Coffee Cappuccino 16 Capsules 186.4 gr
0.40€/pc. 0.30€/pc.
6.42€
4.81€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Dolce Gusto Coffee Espresso Intenso 16 Capsules 112 gr
0.43€/pc. 0.32€/pc.
6.80€
5.10€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Dolce Gusto Coffee Lungo 16 Capsules 89.6 gr
0.43€/pc. 0.32€/pc.
6.80€
5.10€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

AGROKTIMATA KRITIS
Agroktimata Kritis Aroma Of Crete Eggs Ω3 Medium 6 Pieces
0.56€/pc. 0.37€/pc.
3.38€
2.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STAMPA
Stampa Marker Indelible Black 2 Pieces
0.38€/pc. 0.38€/pc.
0.75€
0.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Roll Self-adhesive Transparent 0.45 x 2 m
0.40€/m 0.40€/m
0.80€
0.80€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

AS A COMPANY
As Company Minnie Plasticine Bag with 10 jars and caps 280 gr
0.50€/pc. 0.40€/pc.
5.00€
4.00€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Crema Classico 16 Capsules 112 gr
0.50€/pc. 0.40€/pc.
7.98€
6.38€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Espresso For Freddo 16 Capsules 144 gr
0.50€/pc. 0.40€/pc.
7.98€
6.38€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Espresso Ristretto 16 Capsules 128 gr
0.50€/pc. 0.40€/pc.
7.98€
6.38€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Dust Traps Gel 12 Pieces
0.78€/pc. 0.47€/pc.
9.37€
5.62€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Gel Moth Traps Cedar 12 Pieces
0.69€/pc. 0.48€/pc.
8.28€
5.80€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TASSIMO
Tassimo Jacobs Coffee Cappuccino Classico 8 Capsules 260 gr
1.04€/pc. 0.84€/pc.
8.35€
6.68€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SPRITE
Sprite Zero Soft Drink Lemon Lime 1.5 lt
1.21€/L 0.97€/L
1.82€
1.46€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SPRITE
Sprite Lemon Lime Soft Drink 1,5 lt
1.21€/L 0.97€/L
1.82€
1.46€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FANTA
Fanta Lemonade Soft Drink 1,5 lt
1.30€/L 1.04€/L
1.95€
1.56€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FANTA
Fanta Orangeade Soft Drink With Carbonate 1,5 lt
1.30€/L 1.04€/L
1.95€
1.56€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FANTA
Fanta Orange Soda Non Carbonated 1,5 lt
1.30€/L 1.04€/L
1.95€
1.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

VITAKRAFT
Vitakraft Cracker Duo For Canary With Apricot & Fig 2 Pieces 60 gr
1.04€/pc.
 
2.07€
 
Add
 
-26%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHION
Chion Crystal Fine Iodized Sea Salt 500 gr
1.64€/kg 1.22€/kg
0.82€
0.61€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Spaghetti Linguini 500 gr
2.24€/kg 1.34€/kg
1.12€
0.67€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ALLATINI
Allatini All Purpose Flour 1 kg
1.68€/kg 1.34€/kg
1.68€
1.34€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILLS OF CRETE
Mills of Crete Hard Flour 1 kg
1.95€/kg 1.36€/kg
1.95€
1.36€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Pasta Little Dinosaurs 500 gr
2.48€/kg 1.48€/kg
1.24€
0.74€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved