Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Crisps & Snacks

12 products
Categories:
Nuts
Chips
Labels:
Brands:
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

TSAKIRIS
Tsakiris Chips With Salt Vegan Gluten Free 140 gr
8.93€/kg
 
1.25€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Rice Crisps With Sea Salt & Black Pepper Vegan Gluten Free 60 gr
13.17€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Flavored Pizza Pies No Added Sugar Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Oregano Potatoes Sugar Free Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Pita Chips Mediterranean No Sugar Added Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Pita Chips Natural No Sugar Added Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

TSAKIRIS
Tsakiris Chips Sticks With Salt Vegan Gluten Free 130 gr
15.23€/kg
 
1.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Aegean Herbs Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Creamy Mushroom Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Humus Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Rice Ketchup Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Sour Cream & Onion Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved