Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Pies & Tortillas

3 products
Categories:
Tortillas
Labels:
Brands:
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

ALFA
Alfa Wholemeal Tortillas Vegan 6 Pieces 370 gr
5.81€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas Classic Vegan 6 Pieces 370 gr
5.54€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas Grilled Vegan 6 Pieces 370 gr
6.05€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved