Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Standard Bread

90 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Toast Bread Wheat 720 gr
1.49€/kg
 
1.07€
 
Add
 
-15%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Bread For Club Sandwiches Vegan 950 gr
2.95€/kg 2.51€/kg
2.80€
2.38€
 
Add
 
-6%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Double-Fermented Toast Wheat Bread 500 gr
2.98€/kg 2.80€/kg
1.49€
1.40€
 
Add
 
-6%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Double-Fermented Wholemeal Toast Bread 500 gr
3.08€/kg 2.90€/kg
1.54€
1.45€
 
Add
 
-6%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Double-Fermented Bread With Sourdough Traditional 500 gr
3.20€/kg 3.00€/kg
1.60€
1.50€
 
Add
 
-6%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Double-Fermented Bread Sourdough Wheat 500 gr
3.36€/kg 3.16€/kg
1.68€
1.58€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
katselis Wheat Toast Bread Brioche 350 gr
4.51€/kg 3.17€/kg
1.58€
1.11€
 
Add
 
-6%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Double-Fermented Bread Sourdough Whole Wheat 500 gr
3.46€/kg 3.26€/kg
1.73€
1.63€
 
Add
 
-6%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Double-Fermented Bread Sourdough Multigrain 500 gr
3.76€/kg 3.54€/kg
1.88€
1.77€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MESTEMACHER
Mestemacher Rye Bread With Oats 500 gr
7.56€/kg 6.04€/kg
3.78€
3.02€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MESTEMACHER
Mestermacher Rye Bread 500 gr
7.56€/kg 6.04€/kg
3.78€
3.02€
 
Add
 
-20%
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions

MESTEMACHER
Mestemacher Bread With Flaxseed Organic 500 gr
7.80€/kg 6.24€/kg
3.90€
3.12€
 
Add
 
-20%
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions

MESTEMACHER
Mestemacher Organic Rye Bread With Sunflower Seeds 500 g
7.80€/kg 6.24€/kg
3.90€
3.12€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIMBO
Bimbo Bagels Classic 300 gr
9.10€/kg 7.27€/kg
2.73€
2.18€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MESTEMACHER
Mestemacher Oat Bread Pure Natural 300 gr
14.27€/kg 11.40€/kg
4.28€
3.42€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MESTEMACHER
Mestemacher German Type Whole Wheat Protein Bread Vegan 250 gr
17.52€/kg 14.00€/kg
4.38€
3.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Wholemeal Toast Bread 720 gr
1.89€/kg
 
1.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Golden Wheat Toast Bread 720 gr
1.92€/kg
 
1.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Traditional Wholemeal Toast Bread 720 gr
2.01€/kg
 
1.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

Kris Kris
Kris Kris Chris Toast Bread Grain 700 gr
2.11€/kg
 
1.48€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Toast Bread Wheat Vegan 700 gr
2.13€/kg
 
1.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

Kris Kris
Kris Kris Selection Classic Grain Toast Bread Classic 700 gr
2.26€/kg
 
1.58€
 
Add
 

KARAMOLEGOS
Karamolegos Wheat Toast Bread 680 gr
2.32€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Toast Bread Wheat 360 gr
2.44€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Choriano Wholemeal Toast with Spelt Flour Vegan 700 gr
2.60€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Golden Wheat Toast Bread 360 gr
2.61€/kg
 
0.94€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

Kris Kris
Kris Kris Selection Wholemeal Toast Bread 720 gr
2.64€/kg
 
1.90€
 
Add
 

KATSELIS
Katselis Toast Bread Club Sandwich Wheat 500 gr
2.66€/kg
 
1.33€
 
Add
 

KARAMOLEGOS
Karamolegos Wheat & Rye Toast Bread With Sourdough 680 gr
2.68€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Toast Bread Wholemeal Vegan 700 gr
2.70€/kg
 
1.89€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos No Added Toast Bread Without Sugar & Salt Wholemeal 500 gr
2.72€/kg
 
1.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Multigrain Toast with Chia & Flaxseed 500 gr
2.72€/kg
 
1.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Wholemeal Toast Bread High Protein 500 gr
2.72€/kg
 
1.36€
 
Add
 

KARAMOLEGOS
Karamolegos Toast Bread Club Sandwich Wheat 500 gr
2.76€/kg
 
1.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Mountain Sourdough Bread 500 gr
2.80€/kg
 
1.40€
 
Add
 

KATSELIS
Katselis Toast Bread Whole Wheat Big Slices 500 gr
2.86€/kg
 
1.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Sourdough Santorinio Bread 500 gr
2.88€/kg
 
1.44€
 
Add
 

KARAMOLEGOS
Karamolegos Wheat Toast Bread 340 gr
2.91€/kg
 
0.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Caramel Sandwich Bread 6 Pieces 480 gr
2.92€/kg
 
1.40€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved