Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Pasta Meals

5 products
Categories:
Meals with Pasta
Brands:

ΑΜΒΡΟΣΙΑ
Nikas Greek Cuisine Pasta with Tomato Sauce 350 gr
7.86€/kg
 
2.75€
 
Add
 

ΑΜΒΡΟΣΙΑ
Nikas Greek Cuisine Spaghetti With Minced Meat 400 gr
10.25€/kg
 
4.10€
 
Add
 

PALIRIA
Paliria Homemade Penne With Minced Meat 400 gr
12.00€/kg
 
4.80€
 
Add
 

ΑΜΒΡΟΣΙΑ
Nikas Greek Cuisine Pastitsio 350 gr
13.00€/kg
 
4.55€
 
Add
 

PALIRIA
Paliria Homemade Pastitsio 350 gr
14.43€/kg
 
5.05€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved