Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Cooking fats

6 products
Categories:
Cooking fats
Labels:
Brands:
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NEA FYTINI
Nea Fytini Cooking Fat 800 gr
9.19€/kg 7.81€/kg
7.35€
6.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MINERVA
Minerva Minervin With Corn Oil 400 gr
8.68€/kg
 
3.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MINERVA
Minerva Minervini Cooking Fat With 5% Milk Butter 400 gr
9.30€/kg
 
3.72€
 
Add
 

NEA FYTINI
Nea Fytini Cooking Fat 400 gr
10.25€/kg
 
4.10€
 
Add
 

NEA FYTINI
Nea Fytini Cooking Fat With 25% Olive Oil 400 gr
11.45€/kg
 
4.58€
 
Add
 

NEA FYTINI
Nea Fytini Cooking Fat With 5% Milk Butter 400 gr
11.45€/kg
 
4.58€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved