Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Chocolates

184 products
Labels:
Brands:
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

AMARETTI
Amaretti Classic wafer 180 gr
11.00€/kg 8.22€/kg
1.98€
1.48€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Chocolate Mini Milk Chocolate Wafers 210 gr
15.14€/kg 12.10€/kg
3.18€
2.54€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Chocolate Mini Milk Chocolate Wafers with Hazelnuts 210 gr
15.14€/kg 12.10€/kg
3.18€
2.54€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Chocolate Mini Health Chocolate Wafers 210 gr
15.14€/kg 12.10€/kg
3.18€
2.54€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SERENATA
Serenata Twin Milk Chocolate Wafer 3 x 30 gr
17.56€/kg 13.11€/kg
1.58€
1.18€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SERENATA
Serenata Twin Wafer With Dark Chocolate 3 x 30 gr
17.56€/kg 13.11€/kg
1.58€
1.18€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SNICKERS
Snickers Chocolate 3 x 50 gr
19.20€/kg 14.40€/kg
2.88€
2.16€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRUNCH
Crunch Milk Chocolate Gluten Free 100 gr
21.80€/kg 15.30€/kg
2.18€
1.53€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRUNCH
Crunch Chocolate White Gluten Free 100 gr
21.80€/kg 15.30€/kg
2.18€
1.53€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SNICKERS
Snickers Chocolate 2 x 40 gr
20.50€/kg 15.38€/kg
1.64€
1.23€
 
Add
 
-36%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MARS
Mars Classic Chocolate 51 gr
24.31€/kg 15.49€/kg
1.24€
0.79€
 
Add
 
-36%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SNICKERS
Snickers Chocolate 50 gr
24.80€/kg 15.80€/kg
1.24€
0.79€
 
Add
 
-36%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAVLIDIS
Pavlidis Milk Chocolate Filled with Strawberries 100 gr
24.50€/kg 15.80€/kg
2.45€
1.58€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Nuts Milk Chocolate with Whole Almond 100 gr
24.50€/kg 15.90€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Nuts Milk Chocolate with Whole Hazelnut 100 gr
24.50€/kg 15.90€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAVLIDIS
Pavlidis Dark Chocolate with Strawberry Filling 100 gr
25.50€/kg 16.50€/kg
2.55€
1.65€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KIT KAT
Kit Kat Chocolate With Salted Caramel 99 gr
24.04€/kg 16.87€/kg
2.38€
1.67€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KIT KAT
Kit Kat Chocolate With Hazelnut 99 gr
24.04€/kg 16.87€/kg
2.38€
1.67€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KIT KAT
Kit Kat Chocolate Cookie Dough 99 gr
24.04€/kg 16.87€/kg
2.38€
1.67€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Hazelnut Chocolate 200 gr
21.20€/kg 16.95€/kg
4.24€
3.39€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Milk Chocolate 3 x 85 gr
26.67€/kg 17.33€/kg
6.80€
4.42€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MARS
Mars Chocolate Twin Pack 2 x 35 gr
23.43€/kg 17.57€/kg
1.64€
1.23€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Milk Chocolate 85 gr
28.82€/kg 18.71€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 100 gr
24.10€/kg 19.30€/kg
2.41€
1.93€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Hazelnut Chocolate 100 gr
24.10€/kg 19.30€/kg
2.41€
1.93€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Amigdalou Dark Chocolate 100 gr
24.10€/kg 19.30€/kg
2.41€
1.93€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Amigdalou Dark Chocolate With 72% Cocoa 100 gr
24.30€/kg 19.40€/kg
2.43€
1.94€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Dark Chocolate 70% Cocoa 90 gr
27.00€/kg 21.56€/kg
2.43€
1.94€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Dark Chocolate Super Fruits 90 gr
27.00€/kg 21.56€/kg
2.43€
1.94€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 3 x 70 gr
25.67€/kg 21.81€/kg
5.39€
4.58€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 70 gr
27.43€/kg 22.00€/kg
1.92€
1.54€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Hazelnut Chocolate 70 gr
27.43€/kg 22.00€/kg
1.92€
1.54€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAVLIDIS
Pavlidis Dark Chocolate with 70% Cocoa 100 gr
27.50€/kg 23.40€/kg
2.75€
2.34€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAVLIDIS
Pavlidis Dark Chocolate with Salted Caramelized Almonds 70% Cocoa 100 gr
27.50€/kg 23.40€/kg
2.75€
2.34€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILK
Milka Lila Pause Chocolate Strawberry 34 gr
30.29€/kg 24.12€/kg
1.03€
0.82€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

KINDER
Kinder Surprise Gluten Free Chocolate Egg 20 gr
70.00€/kg 56.00€/kg
1.40€
1.12€
 
Add
 

BONORA
Bonora Wafer With Cocoa Cream 180 gr
5.56€/kg
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIOLANTA
Viola Bianca Wafers with Hazelnut Praline 160 gr
6.25€/kg
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AMARETTI
Amaretti Wafers with Cocoa Cream Filling 3 x 68 gr
7.84€/kg
 
1.60€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved