Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
-15%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Bread For Club Sandwiches Vegan 950 gr
2.95€/kg 2.51€/kg
2.80€
2.38€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

ALFA
Alfa Wholemeal Tortillas Vegan 6 Pieces 370 gr
5.81€/kg
 
2.15€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Krispies Sesame Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulo Krispies Rusk With Carob Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Krispies Multiseed Multigrain Without Added Sugar Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulou Krispies Rusk Without Added Sugar Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-35%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

CONDITO
Condito Russian Salad Vegan Gluten Free 250 gr
9.80€/kg 6.36€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Vegan 5 x 75 gr
8.67€/kg 6.93€/kg
3.25€
2.60€
 
Add
 
-40%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KELLOGG'S
Kellogg's Extra Cereal With Granola & Dried Red Fruit Vegan 400 gr
13.45€/kg 8.08€/kg
5.38€
3.23€
 
Add
 
-40%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KELLOGG'S
Kellogg's Extra Cereal With Granola Dried Fruits & Dry Nuts Vegan 400 gr
13.45€/kg 8.08€/kg
5.38€
3.23€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Multigrain Cookies With 4 Cereals & Cocoa Sugar Free Vegan 175 gr
11.03€/kg 8.80€/kg
1.93€
1.54€
 
Add
 
-35%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

CONDITO
Condito Farmer's Salad Vegan Gluten Free 250 gr
13.84€/kg 9.00€/kg
3.46€
2.25€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Stir Fry Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Flat Rice Noodles Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

EDEM
Edem Shredded Mushrooms Vegan 400 gr
14.19€/kg 10.62€/kg
2.98€
2.23€
 
Add
 
-25%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MEZETE
Mezete Hummus Salad With Peppers Vegan Gluten Free 215 gr
15.26€/kg 11.44€/kg
3.28€
2.46€
 
Add
 
-25%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MEZETE
Mezete Hummus Salad With Tahini Vegan Gluten Free 215 gr
15.26€/kg 11.44€/kg
3.28€
2.46€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BECEL
Becel Pro Activ Light Vegan 250 gr
15.92€/kg 12.72€/kg
3.98€
3.18€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BECEL
Becel Pro Activ Margarine Vegan 225 gr
17.56€/kg 14.04€/kg
3.95€
3.16€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BECEL
Becel Pro Activ Margarine With Olive Oil Vegan 225 gr
18.44€/kg 14.76€/kg
4.15€
3.32€
 
Add
 
-35%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Turkey Slices Vegan Gluten Free 100 gr
26.50€/kg 17.20€/kg
2.65€
1.72€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KIKKOMAN
Kikkoman Soy Sauce Vegan 150 ml
29.20€/L 21.87€/L
4.38€
3.28€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KIKKOMAN
Kikkoman Soy Sauce With Less Salt Vegan 150 ml
32.20€/L 24.13€/L
4.83€
3.62€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose & Gluten Free Drink 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose, Sugar & Gluten Free Drink 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Drink Sugar & Lactose-free Vegan 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Drink with 3 Super Seeds Lactose Free Vegan 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Toast Bread Wheat Vegan 700 gr
2.13€/kg
 
1.49€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Pistachio Plant Based Drink Vegan Gluten Free 1 lt
2.18€/L
 
2.18€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Hazelnut Lactose-free Drink Vegan 1 lt
2.18€/L
 
2.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Cocoa Lactose & Gluten Free Drink 1 lt
2.20€/L
 
2.20€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Protein Lactose & Gluten Free Vegan Drink 1 lt
2.33€/L
 
2.33€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MCCAIN
Mc Cain Airfryer Potatoes Vegan 600 gr
2.38€/kg
 
1.43€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose, Sugar & Gluten Free Drink 500 ml
2.60€/L
 
1.30€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Choriano Wholemeal Toast with Spelt Flour Vegan 700 gr
2.60€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Toast Bread Wholemeal Vegan 700 gr
2.70€/kg
 
1.89€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Oat Beverage Lactose Free Sugar Free Vegan 1 lt
2.78€/L
 
2.78€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Soy Beverage Lactose Free Vegan Sugar Free Gluten Free 1 lt
2.78€/L
 
2.78€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Plant Based Almond Drink Lactose Free Vegan Gluten Free 1 lt
2.83€/L
 
2.83€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved