Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

FROZEN

414 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

BARBA STATHIS
Barba Stathis Let’s Cook Green Peas In Olive Oil 1000 gr
3.48€/kg
 
3.48€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

DASKALAKIS
Daskalakis Surimi Sticks Crab Flavour 250 gr
5.04€/kg 4.28€/kg
1.26€
1.07€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOKKALIS
Kokkalis Mediterranean Anchovy 900 gr
5.78€/kg 4.62€/kg
5.20€
4.16€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHRYSSI ZYMI
Chryssi Zymi Sausage Pies With Pork Sausage 800 gr
7.78€/kg 5.44€/kg
6.22€
4.35€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHRYSSI ZYMI
Chryssi Zymi Homemade Cheesecake 850 gr
8.47€/kg 5.93€/kg
7.20€
5.04€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHRYSSI ZYMI
Chryssi Zymi Homemade Grass Pie with Spinach, Leek & Leek Leeks & Mizithra 850 gr
8.47€/kg 5.93€/kg
7.20€
5.04€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHIOTAKIS
Chiotakis Sfakianes Pies 4 Pieces 500 gr
12.16€/kg 6.08€/kg
6.08€
3.04€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHRYSSI ZYMI
Chryssi Zymi Pizza Margherita 2 x 385 gr
9.97€/kg 6.99€/kg
7.68€
5.38€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHRYSSI ZYMI
Chryssi Zymi Pizza Special 2 x 430 gr
10.58€/kg 7.41€/kg
9.10€
6.37€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CHRYSSI ZYMI
Chryssi Zymi Barbeque Pizza 440 gr
11.32€/kg 7.93€/kg
4.98€
3.49€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TA MERAKLIDIKA
Ta Meraklidika Sour Mitzithra Cheese Pies 500 gr
9.96€/kg 7.96€/kg
4.98€
3.98€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOKKALIS
Kokkalis Pacific Squid Rings 425 gr
11.25€/kg 8.99€/kg
4.78€
3.82€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TA MERAKLIDIKA
Ta Meraklidika Sfakian Pies 3 Pieces 390 gr
12.00€/kg 9.59€/kg
4.68€
3.74€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream 0% Sugar 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Fig 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Speculoos 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Banoffee Ice Cream 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Cookies 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Stracciatella 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Wild Cherry Ice Cream 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Vanilla Cocoa Ice Cream 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 THALASSES
7 Thalasses Peeled Shrimp Large 425 gr
14.59€/kg 11.65€/kg
6.20€
4.95€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PESCANOVA
Pescanova Sliced Indian Squid 530 gr
16.00€/kg 12.00€/kg
8.48€
6.36€
 
Add
 
-16%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ATLANTIKOS
Atlantikos Squid Tubes Cleaned India 595 gr
14.45€/kg 12.10€/kg
8.60€
7.20€
 
Add
 
-8%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOKKALIS
Kokkalis Breaded Cod Fillet 600 gr
13.75€/kg 12.58€/kg
8.25€
7.55€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PESCANOVA
Pescanova Peeled Shrimp Indo-Pacific 350 gr
22.80€/kg 17.09€/kg
7.98€
5.98€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt Hazelnut 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt Peach 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt With Salted Caramel 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt With Cherry 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PESCANOVA
Pescanova Argentinian Gambari 400 gr
26.13€/kg 19.60€/kg
10.45€
7.84€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt Mini Mix Strawberry Peach 8 x 35 gr
28.21€/kg 23.96€/kg
7.90€
6.71€
 
Add
 
-17%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Mini Ice Cream with Milk Chocolate Coating ION 8 pieces 280 gr
29.64€/kg 24.64€/kg
8.30€
6.90€
 
Add
 
-17%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Mini Ice Cream with Milk Chocolate Coating ION Almond 8 Pieces 280 gr
29.64€/kg 24.64€/kg
8.30€
6.90€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Mini Vanilla Ice Cream with Chocolate Coating Sugar Free 8 pieces 280 gr
30.00€/kg 25.50€/kg
8.40€
7.14€
 
Add
 
-17%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Ice Cream Mini Fireworks with Milk Chocolate & Almond ION 6 Pieces 270 gr
30.74€/kg 25.56€/kg
8.30€
6.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Our Vegetables Greek Peas 1 kg
2.18€/kg
 
2.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

LUTOSA
Lutosa Belgian Fries Potatoes 2,5 kg
2.25€/kg
 
5.62€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

LUTOSA
Lutosa Straight Cut Frites Potatoes 1 kg
2.37€/kg
 
2.37€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved