Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Milk

98 products
Labels:
Brands:
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Cocoa Milk 500 ml
3.34€/L 2.34€/L
1.67€
1.17€
 
Add
 
-15%
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Children's Cow's Milk Drink Megalono Organic 1 lt
2.78€/L 2.36€/L
2.78€
2.36€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Chocofull Chocolate Milk 500 ml
3.52€/L 2.64€/L
1.76€
1.32€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Choco Light Chocolate Milk 0% 330 ml
4.33€/L 3.24€/L
1.43€
1.07€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Children's Goat Milk with Cocoa 250 ml
4.72€/L 3.32€/L
1.18€
0.83€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TOU TOPOU MAS
Tou Topou Mas Milk High Pasteurization Light 1,5% 1.5 lt
1.33€/L
 
1.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TOU TOPOU MAS
Tou Topou Mas Milk of High Pasteurization Full 3,7% 1.5 lt
1.33€/L
 
1.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TOU TOPOU MAS
Tou Topou mas Milk of High Pasteurization Light 1,5% 1 lt
1.39€/L
 
1.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TOU TOPOU MAS
Tou Topou mas Milk of High Pasteurization Milk Full 3,7% 1 lt
1.39€/L
 
1.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NOUNOU
Nounou Family High Pasteurization Milk Light 1,5% 1,5 lt
1.46€/L
 
2.19€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NOUNOU
Nounou Family High Pasteurization Milk Full 3,6% 1,5 lt
1.46€/L
 
2.19€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DAILY FRESH
Daily Fresh Milk Light 1,5% 1 lt
1.66€/L
 
1.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DAILY FRESH
Daily Fresh Milk Whole 3,5% 1 lt
1.66€/L
 
1.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MEVGAL
Mevgal Love High Pasteurization Milk Light 1,5% 1 lt
1.68€/L
 
1.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MEVGAL
Mevgal Love High Pasteurization Milk Full Fat 3,5% 1 lt
1.68€/L
 
1.68€
 
Add
 

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Milk Light 1.5% 1 lt
1.72€/L
 
1.72€
 
Add
 

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Milk Full Fat 3.7% - 4.1% 1 lt
1.72€/L
 
1.72€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk Epilegmeno Light 1,7% 1,5 lt
1.77€/L
 
2.65€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk Epilegmeno Full Fat 3,7% 1,5 lt
1.77€/L
 
2.65€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk "Epilegmeno" 1,7% fat 1 lt
1.83€/L
 
1.83€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk "Epilegmeno" 3,7% fat 1 lt
1.83€/L
 
1.83€
 
Add
 

RODOPI
Rodopi Fresh Milk Light 1,7% 1 lt
1.85€/L
 
1.85€
 
Add
 

RODOPI
Rodopi Fresh Milk Full 3,7% 1 lt
1.85€/L
 
1.85€
 
Add
 

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Milk Light Biphylfiltered 1.5% 1.5 lt
1.85€/L
 
2.77€
 
Add
 

KOYKAKIS FARM
Koukakis Farm Milk Full Double Filtered 3.9% 1.5 lt
1.85€/L
 
2.77€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympus Life High Pasteurized Milk Light 1.7% 1.5 lt
1.95€/L
 
2.92€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympus Life High Pasteurized Whole Milk 3.7% 1.5 l
1.95€/L
 
2.92€
 
Add
 

MMMILK
Mmmmilk Family Milk High Pasteurization Light 1,5% 1,5 lt
1.97€/L
 
2.95€
 
Add
 

MMMILK
Mmmmilk Family High Pasteurization Milk Full Fat 3,5% 1,5 lt
1.97€/L
 
2.95€
 
Add
 

NOUNOU
Nounou Family High Pasteurization Milk 0% 1 lt
1.98€/L
 
1.98€
 
Add
 

NOUNOU
Nounou Family High Pasteurization Milk Light 1,5% 1 lt
1.98€/L
 
1.98€
 
Add
 

NOUNOU
Nounou Family High Pasteurization Milk Full 3,6% 1 lt
1.98€/L
 
1.98€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Cow Milk Light 1,7% fat 1 lt
2.02€/L
 
2.02€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Cow Milk Full 3,7% fat 1 lt
2.02€/L
 
2.02€
 
Add
 

NOUNOU
Nounou Kid High Pasteurization Milk Drink 2+ Years 1,5 lt
2.12€/L
 
3.18€
 
Add
 

ADVANCE
Advance High Pasteurization Milk 12+ Months 1 lt
2.15€/L
 
2.15€
 
Add
 

MMMILK
Mmmmilk Family Milk High Pasteurization Light 1,5% 1 lt
2.15€/L
 
2.15€
 
Add
 

MMMILK
Mmmmilk Family High Pasteurization Milk Full Fat 3,5 % 1 lt
2.15€/L
 
2.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

OLYMPOS
Olympos Children's Cow Milk Beverage "Megalono" 1 lt
2.21€/L
 
2.21€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved