Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Food For Cats

97 products
Labels:
Brands:
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NATIVA
Nativa Dry Food For Cats Adult Mix 2 kg
1.89€/kg 1.70€/kg
3.77€
3.39€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PURINA
Purina One Active Dry Dog Food Chicken & Rice 2.5 kg
5.91€/kg 3.84€/kg
14.78€
9.61€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PURINA
Purina One Adult Dry Dog Food Beef & Rice 2.5 kg
5.91€/kg 3.84€/kg
14.78€
9.61€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PURINA
Purina One Adult Dry Cat Food With Chicken & Whole Grain 1,5 kg
7.73€/kg 5.03€/kg
11.60€
7.54€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PURINA
Purina One Bifensis Senior Dry Food For Cats Chicken 1.5 kg
7.73€/kg 5.03€/kg
11.60€
7.54€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WHISKAS
Whiskas Duo Liquid Food For Cats Mix Meatballs In Jelly 4 x 85 gr
8.18€/kg 5.44€/kg
2.78€
1.85€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WHISKAS
Whiskas Duo Liquid Food For Cats Land & Sea In Jelly 4 x 85 gr
8.18€/kg 5.44€/kg
2.78€
1.85€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WHISKAS
Whiskas Pure Delight Liquid Food For Cats With Selected Poultry In Jelly 4 x 85 gr
8.18€/kg 5.44€/kg
2.78€
1.85€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WHISKAS
Whiskas Liquid Food For Cats Classic Lunch In Sauce 4 x 85 gr
8.18€/kg 5.44€/kg
2.78€
1.85€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WHISKAS
Whiskas Junior Liquid Cat Food With Selected Poultry Jelly 4 x 85 gr
8.18€/kg 5.44€/kg
2.78€
1.85€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WHISKAS
Whiskas Liquid Food For Cats With Selected Poultry In Sauce 4 x 85 gr
8.18€/kg 5.44€/kg
2.78€
1.85€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WHISKAS
Whiskas Liquid Cat Food With Selected Fish In Jelly 4 x 85 gr
8.18€/kg 5.44€/kg
2.78€
1.85€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PURINA
Purina One Sterilcat Dry Food For Sterile Cats With Beef & Wheat 800 gr
8.73€/kg 5.68€/kg
6.98€
4.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Dry Food For Cats Adult Stuffed With Chicken 300 gr
8.27€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Dry Food For Junior Cats With Chicken 300 gr
8.27€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Dry Food For Cats With Beef 300 gr
8.27€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Pure Delight Liquid Food For Cats With Chicken In Jelly 85 gr
9.29€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Liquid Food For Cats With Beef In Sauce 85 gr
9.29€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Liquid Food For Cats With Tuna In Jelly 85 gr
9.29€/kg
 
0.79€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Pure Strips Meat Strips For Dogs Lamb 80 gr
32.50€/kg 16.25€/kg
2.60€
1.30€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Pure Strips Meat Strips For Dogs Rabbit 80 gr
32.50€/kg 16.25€/kg
2.60€
1.30€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CATISFACTIONS
Catisfactions Cat Snack with Chicken 60 gr
34.67€/kg 23.17€/kg
2.08€
1.39€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CATISFACTIONS
Catisfactions Cat Snack with Cheese 60 gr
34.67€/kg 23.17€/kg
2.08€
1.39€
 
Add
 
-33%
Hot Suggestions Hot Suggestions

CATISFACTIONS
Catisfactions Cat Snack BBQ Poultry 55 gr
36.00€/kg 24.00€/kg
1.98€
1.32€
 
Add
 

BARRON
Barron Liquid Food For Cats Chicken Bouquets 400 gr
1.55€/kg
 
0.62€
 
Add
 

BARRON
Barron Liquid Food For Cats Beef Bockets 400 gr
1.55€/kg
 
0.62€
 
Add
 

BARRON
Barron Liquid Food For Cats Bouches With Fish 400 gr
1.55€/kg
 
0.62€
 
Add
 

BARRON
Barron Dry Cat Food with Chicken Beef & Cereals 2 kg
1.80€/kg
 
3.60€
 
Add
 

NATIVA
Nativa Dry Food For Cats Adult Excellence 2 kg
1.89€/kg
 
3.77€
 
Add
 

NATIVA
Nativa Dry Food For Sterilized Cats 2 kg
2.08€/kg
 
4.15€
 
Add
 

BARRON
Barron Liquid Food For Cats Pate With Chicken & Vegetables 400 gr
2.45€/kg
 
0.98€
 
Add
 

BARRON
Barron Wet Cat Food Pâté With Beef & Vegetables 400 g
2.45€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JUMP
Jump Dry Food For Cats With Fish 2 kg
2.49€/kg
 
4.98€
 
Add
 

BARRON
Barron Liquid Food For Cats Pate With Hunting 100 gr
3.50€/kg
 
0.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MΥ LΟVE
My Love Cat Food With Beef & Carrot In Jelly 85 gr
3.53€/kg
 
0.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MΥ LΟVE
My Love Cat Food With Chicken In Sauce 85 gr
3.53€/kg
 
0.30€
 
Add
 

LE CHIEF
Le Chef Dry Cat Food With Beef Liver & Vegetables 2 kg
3.53€/kg
 
7.05€
 
Add
 

BARRON
Barron Liquid Food For Cats Pate With Chicken 100 gr
3.70€/kg
 
0.37€
 
Add
 

BARRON
Barron Wet Cat Food Pâté With Beef 100 gr
3.70€/kg
 
0.37€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved