Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Beers

134 products
Labels:
Brands:
-14%
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

PAULANER
Paulaner Beer Weiss Bottle 500 ml
4.90€/L 4.20€/L
2.45€
2.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

VERGINA
Vergina Beer Lager Can 4 x 500 ml
1.65€/L
 
3.29€
 
Add
 

AMSTEL
Amstel Free Beer Can 4 x 330 ml + 2 Free
1.72€/L
 
3.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

CANDIA
Candia Beer Lager Can 4 x 500 ml + 2 Free
1.80€/L
 
5.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIX HELLAS
Fix Hellas Beer Alcohol Free Can 5 x 330 ml + 1 Free
1.82€/L
 
3.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

PILS HELLAS
Pils Hellas Beer Pilsner Can 4 x 500 ml
1.90€/L
 
3.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

EZA
Eza Beer Lager Can 4 x 330 ml + 2 Free
1.99€/L
 
3.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Beer Lager Can 5 x 330 ml + 1 Free
1.99€/L
 
3.95€
 
Add
 

MYTHOS
Mythos 0.0% Alcohol Free Beer Can 4 x 330 ml + 2 Free
2.02€/L
 
4.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

EZA
Eza Beer Lager Bottle 500 ml
2.10€/L
 
1.05€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 

AMSTEL
Amstel Free Beer Lemon Lemon Can 3 x 330 ml + 1 Free
2.11€/L
 
2.79€
 
Add
 

FIX HELLAS
Fix Hellas Beer Alcohol Free with Lemon Can 3 x 330 ml + 1 Free
2.14€/L
 
2.82€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.15€/L
 
4.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

CANDIA
Candia Beer Lager Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.17€/L
 
4.30€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Beer With Lemon Can 3 x 330 ml + 1 Free
2.18€/L
 
2.88€
 
Add
 
18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Beer Lager Can 3 x 500 ml + 1 Free
2.22€/L
 
4.44€
 
Add
 

FIX HELLAS
Fix Hellas Alcohol Free Beer With Blood Orange Can 3 x 330 ml + 1 Free
2.25€/L
 
2.97€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MYTHOS
Mythos Lager Beer Can 6 x 330 ml + 2 Free
2.25€/L
 
5.95€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Beer Lager Can 6 x 330 ml
2.26€/L
 
4.48€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Beer Lager Can 330 ml
2.27€/L
 
0.75€
 
Add
 
18+ 18+

HENNINGER
Henninger Beer Lager Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.27€/L
 
4.50€
 
Add
 
18+ 18+

PILS HELLAS
Pils Hellas Beer Pilsner Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.42€/L
 
4.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

EZA
Eza Beer Pilsner Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.42€/L
 
4.80€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Radler Beer Pink Grapefruit Can 3 x 330 ml + 1 Free
2.43€/L
 
3.21€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

EZA
Eza Beer Pilsner Bottle 500 ml
2.48€/L
 
1.24€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 
18+ 18+

PILS HELLAS
Pils Hellas Beer Pilsner Can 500 ml
2.50€/L
 
1.25€
 
Add
 
18+ 18+

MYTHOS
Mythos Radler Beer with Lemon Can 3 x 330 ml + 1 Free
2.55€/L
 
3.36€
 
Add
 
18+ 18+

HENNINGER
Henninger Beer Lager Can 4 x 500 ml
2.56€/L
 
5.12€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Can 330 ml
2.58€/L
 
0.85€
 
Add
 

AMSTEL
Amstel Free Beer Can 330 ml
2.58€/L
 
0.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

CANDIA
Candia Beer Lager Bottle 750 ml
2.64€/L
 
1.98€
 
Add
 
18+ 18+

VERGINA
Vergina Beer Lager Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.65€/L
 
5.25€
 
Add
 
18+ 18+

NISSOS
Nissos Beer Pilsner Can 4 x 330 ml + 2 Free
2.69€/L
 
5.32€
 
Add
 
18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Alcohol Free Beer Bottle 500 ml
2.72€/L
 
1.36€
 
Add
 
18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Beer Alcohol Free Can 330 ml
2.73€/L
 
0.90€
 
Add
 
18+ 18+

HENNINGER
Henninger Beer Lager Can 330 ml
2.73€/L
 
0.90€
 
Add
 
18+ 18+

FISHER
Fischer Beer Pilsner Can 4 x 330 ml + 2 Free
2.75€/L
 
5.44€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alpha Beer Lager 6-pack (330 ml)
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 

AMSTEL
Amstel Free Beer Lemon Can 330 ml
2.82€/L
 
0.93€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved