Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Insect Repellents & Insecticides

98 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Insect Repellent Tiles Perfume Free 60 Pieces
0.07€/pc.
 
4.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Pure & Strong Insect Repellent Tablets 60 Pieces
0.07€/pc.
 
4.48€
 
Add
 

TAI
Tai Insect Repellent Tablets Mat New 30 Pieces
0.08€/pc.
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Insect Repellent Tiles Perfume Free 30 pieces
0.08€/pc.
 
2.52€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Insect Repellent Tablets Mat 30 Pieces
0.08€/pc.
 
2.55€
 
Add
 

TAI
Tai Insect Repellent Tablets Mat New 14 Pieces
0.09€/pc.
 
1.23€
 
Add
 

RAID
Raid Insect Repellent Unscented Tablets 60 Pieces
0.10€/pc.
 
5.74€
 
Add
 

RAID
Raid Insect Repellent Tablets 30 Pieces
0.11€/pc.
 
3.18€
 
Add
 

AROXOL
Aroxol Insect Repellent Tablets Mat 60 Pieces
0.11€/pc.
 
6.40€
 
Add
 

BAYGON
Baygon Insect Repellent Unscented Tablets 30 Pieces
0.12€/pc.
 
3.68€
 
Add
 

BAYGON
Baygon Insect Repellent Unscented Tablets 60 Pieces
0.12€/pc.
 
7.25€
 
Add
 

TAI
Tai New Insect Repellent Spiral Snake 10 Pieces
0.16€/pc.
 
1.60€
 
Add
 

BAYGON
Baygon Metal Base & Smoke Coils 10 Pieces
0.18€/pc.
 
1.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PYROX
Pyrox Insect Repellent Spiral Snake 10 Pieces
0.18€/pc.
 
1.79€
 
Add
 

PYROX
Pyrox Insect Repellent Spiral Snake 20 Pieces
0.18€/pc.
 
3.68€
 
Add
 

RAID
Raid Smoke Coils 10 Pieces
0.20€/pc.
 
1.98€
 
Add
 

AROXOL
Aroxol Insect Repellent Spiral With Citronella Perfume 10 Pieces
0.21€/pc.
 
2.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Cockroach Bait 2 Pieces
1.09€/pc.
 
2.17€
 
Add
 

RAID
Raid Roach Killer Bait 6 Pieces
1.14€/pc.
 
6.87€
 
Add
 

BAYGON
Baygon Roach Bait Kitchen 6 Pieces
1.16€/pc.
 
6.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Ant Bait 2 Pieces
1.90€/pc.
 
3.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Liquid Insect Repellent Anti-Insect 120 Nights 2 Pieces 50 ml
2.29€/pc.
 
4.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Cik Gel Odorless Ant Trap 2 Pieces
2.42€/pc.
 
4.83€
 
Add
 

GIFA
Gifa Mouse Trap 2 Pieces
2.49€/pc.
 
4.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Ant Killer Bait
3.10€/pc.
 
3.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VAPONA
Vapona Insect Repellent Set Device With Volume Regulator & Liquid Repellent 45 Nights 18 ml
3.49€/pc.
 
3.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BAYGON
Baygon Insect Repellent Set Device & Perfume Free Liquid Antiperspirant 60 Nights 36 ml
3.54€/pc.
 
3.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VAPONA
Vapona Insect Repellent Set Device & Tablets 10 Pieces
3.73€/pc.
 
3.73€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Insect Repellent Device Set 2 In 1 & Tablets 30 Pieces
3.99€/pc.
 
3.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Insect Repellent Set Electric Device & Unscented Tiles 20 Pieces
4.05€/pc.
 
4.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Pure & Strong Insect Repellent Set Device & Perfume-Free Anti-Insect Liquid 30 Nights 25 ml
4.06€/pc.
 
4.06€
 
Add
 

TAI
Tai Liquid New Insect Repellent Set: Device with On-Off Switch & 21 ml Refill
4.75€/pc.
 
4.75€
 
Add
 

RAID
Raid Night & Day Insect Repellent Patch Unscented 480 Hours 2 Pieces
4.77€/pc.
 
9.54€
 
Add
 

BAYGON
Baygon Ant Bait
4.98€/pc.
 
4.98€
 
Add
 

BAYGON
Baygon Insect Repellent Mat Device With 10 Tablets
5.05€/pc.
 
5.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Insecticide Spray For Mosquitoes & Flies 300 ml
6.17€/L
 
1.85€
 
Add
 

RAID
Raid Insect Repellent Kit Device & Liquid Refill 60 Nights 36 ml
6.28€/pc.
 
6.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Insect Repellent Set Device 2 In 1 & Liquid Repellent 60 Nights 50 ml
6.49€/pc.
 
6.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Dual Action Insect Repellent Spray For Cockroaches & Mosquitoes 300 ml
6.73€/L
 
2.02€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved