Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Meat

22 products
Categories:
Chicken
Formulations
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Nostimies Pork Burgers with Olive Oil 420 gr
6.88€/kg
 
2.89€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Nostimies Meatballs 420 gr
6.98€/kg
 
2.93€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Nostimies Soutzoukakia With Tomato Sauce 500 gr
7.38€/kg
 
3.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Nostimies Chicken Burgers 420 gr
8.71€/kg
 
3.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Simply Delicious Hamburgers 640 gr
8.91€/kg
 
5.70€
 
Add
 

IFANTIS
Ifantis Simply Delicious Meatballs 500 gr
9.50€/kg
 
4.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Nostimies Chicken Nuggets 400 gr
9.70€/kg
 
3.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Nostimies Beef Burgers 420 gr
10.86€/kg
 
4.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PINDOS
Pindos Chicken Nuggets 500 gr
10.88€/kg
 
5.44€
 
Add
 

IFANTIS
Ifantis Simply Delicious Hamburgers 450 gr
11.11€/kg
 
5.00€
 
Add
 

MEAT HOUSE
Meat House Chicken Schnitzel Pre Cooked 330 gr
11.30€/kg
 
3.73€
 
Add
 

MEAT HOUSE
Meat House Chicken Nuggets Pre-cooked 330 gr
11.36€/kg
 
3.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Chicken Nuggets Barbeque 500 gr
11.80€/kg
 
5.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Simply Delicious Chicken Burgers 430 gr
12.09€/kg
 
5.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PINDOS
Pindos Chicken Fillet Breast Roasted Gluten Free 600 gr
12.88€/kg
 
7.73€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PINDOS
Pindos Chicken Nuggets 500 gr
12.92€/kg
 
6.46€
 
Add
 

DAD'S
Dad's Kebab Politiko 400 gr
13.25€/kg
 
5.30€
 
Add
 

IFANTIS
Ifantis Simply Delicious Chicken Nuggets 500 gr
13.40€/kg
 
6.70€
 
Add
 

DAD'S
Dad's Burger Angus 480 gr
13.96€/kg
 
6.70€
 
Add
 

IFANTIS
Ifantis Grilled Chicken Fillets 390 gr
17.44€/kg
 
6.80€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Gyros Chicken Pre-cooked Gluten Free 330 gr
22.58€/kg
 
7.45€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Pork Gyros Pre-cooked Gluten Free 330 gr
22.58€/kg
 
7.45€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved