Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Cold Cuts

175 products
Labels:
Brands:
-51%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

TOSTAKI
Tostaki Parizaki Gluten Free 330 gr
7.97€/kg 3.94€/kg
2.63€
1.30€
 
Add
 
-50%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

TOSTAKI
Tostaki Smoked Turkey Sliced Gluten Free 160 gr
18.44€/kg 9.19€/kg
2.95€
1.47€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

FARMA ANTONAKI
Farma Antonaki Smoked Country Sausage Gluten Free 275 gr
12.07€/kg 9.67€/kg
3.32€
2.66€
 
Add
 
-40%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Mini Dry Salami With Olive Oil Gluten Free 200 gr
20.20€/kg 12.10€/kg
4.04€
2.42€
 
Add
 
-25%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Lefkada Air Salami Gluten Free 180 gr
18.28€/kg 13.72€/kg
3.29€
2.47€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

PATERAKIS FAMILY
Paterakis Family Gluten Free Smoked Steak 200 gr
17.50€/kg 14.00€/kg
3.50€
2.80€
 
Add
 
-40%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Dry Salami With Olive Oil In Slices Gluten Free 100 gr
24.50€/kg 14.70€/kg
2.45€
1.47€
 
Add
 
-35%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Turkey Slices Vegan Gluten Free 100 gr
26.50€/kg 17.20€/kg
2.65€
1.72€
 
Add
 
-15%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

SYMPOSION
Symposion Air Salami From Lefkada Gluten Free 225 gr
25.24€/kg 21.47€/kg
5.68€
4.83€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

TOSTAKI
Tostaki Pariza Gluten Free
3.45€/kg
 
0.69€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

THRACE FLAVORS
Thrace Flavors Boiled Cook Pariza Gluten Free
4.40€/kg
 
0.88€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Lactose free Lactose free

AIA WUDY
AIA Wudy Chicken & Turkey Sausages Lactose Free Gluten Free 1 kg
4.82€/kg
 
4.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Pariza With Olive Oil Gluten Free
4.97€/kg
 
0.99€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 

 
Sausages Smoked
4.98€/kg
 
3.24€/650gr
1 package approx. 650 gr
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PASSIAS
Passias Pariza
4.99€/kg
 
1.00€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

THRACE FLAVORS
Thrace Flavors Pork Shoulder Boiled
5.01€/kg
 
1.00€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

CRETA FARMS
Creta Farms Gluten Free Salami with Garlic 310 gr
5.06€/kg
 
1.57€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

THRACE FLAVORS
Thrace Flavors Evros Sausages Gluten Free 700 gr
5.44€/kg
 
3.81€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Lactose free Lactose free

AIA WUDY
AIA Wudy Chicken & Turkey Sausages Lactose Free Gluten Free 300 gr
5.80€/kg
 
1.74€
 
Add
 

 
Smoked Sausages With Beef
5.86€/kg
 
3.81€/650gr
1 package approx. 600 gr
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Parizaki With Olive Oil Gluten Free 500 gr
5.98€/kg
 
2.99€
 
Add
 

MADERAKIS
Maderakis Sausage Cocktail 300 gr
6.33€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

IFANTIS
Ifantis Parizaki Gluten Free 500 gr
6.38€/kg
 
3.19€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

TOSTAKI
Tostaki Turkey Fillet Boiled Gluten Free
6.47€/kg
 
1.29€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

TOSTAKI
Tostaki Turkey Fillet Smoked Gluten Free
6.47€/kg
 
1.29€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PASSIAS
Passias Country Sausages Grill 380 gr
6.79€/kg
 
2.58€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

THRACE FLAVORS
Thrace Flavors Ham Thigh Gluten Free
6.88€/kg
 
1.38€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

IFANTIS
Ifantis Pork Shoulder Boiled Gluten Free
7.13€/kg
 
1.43€/200gr
6 slices approx. 200 gr
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PASSIAS
Passias fruit Parizaki 330 gr
7.33€/kg
 
2.42€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Pariza With Olive Oil In Slices Gluten Free 160 gr
7.44€/kg
 
1.19€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

IFANTIS
Ifantis Boiled Pariza Sliced Gluten Free 160 gr
7.50€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

PATERAKIS FAMILY
Paterakis Family Sausage with Gluten Free Leek 280 gr
7.79€/kg
 
2.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

PASSIAS
Passias Turkey Boiled Gluten Free Turkey
7.99€/kg
 
1.60€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

IFANTIS
Ifantis Garlic Salami Gluten Free 330 gr
8.09€/kg
 
2.67€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Cocktail Sausages With Olive Oil Gluten Free 240 gr
8.33€/kg
 
2.00€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

PASSIAS
Passias Turkey Smoked Gluten Free Turkey
8.37€/kg
 
1.67€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

THRACE FLAVORS
Thrace Flavors Smoked Turkey
8.40€/kg
 
1.68€/200gr
 
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms Country Sausages With Leek Gluten Free 400 gr
8.40€/kg
 
3.36€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Garlic Salami Boiled Gluten Free 370 gr
8.43€/kg
 
3.12€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved