Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Price Reduction

415 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee Shaker 3 gr
136.67€/kg 136.67€/kg
0.41€
0.41€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SEPTONA
Septona Dermasoft Cotton Pads With Vanilla Scent 100 Pieces
0.01€/pc.
 
1.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SEPTONA
Septona Calm N' Care Hypoallergenic Baby Wipes 3 x 60 Pieces
0.02€/pc.
 
3.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SEPTONA
Septona Baby Calm N' Care Biodegradable Baby Ear Wipers 50 Pieces
0.03€/pc.
 
1.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SEPTONA
Septona Adult Cleaning Wipes Dermasoft 60 Pieces
0.03€/pc.
 
1.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KLINEX
Klinex Hygiene Wet Wipes For General Use Lemon 30 Wipes
0.06€/pc.
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KLINEX
Klinex Hygiene Wet Wipes For General Use Ocean Freshness 30 Wipes
0.06€/pc.
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ALWAYS
Always Ultra Day Sanitary Pads Normal 40 Pieces
0.10€/pc.
 
4.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

EUREKA
Eureka Newborn Liquid Laundry Softener 28 Scoops 2000 ml
0.11€/scoops
 
3.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ALWAYS
Always Ultra Day Napkins Super 36 Pieces
0.11€/pc.
 
4.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ALWAYS
Always Ultra Day Sanitary Pads Normal 20 Pieces
0.12€/pc.
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ALWAYS
Always Ultra Day Napkins Super 18 Pieces
0.13€/pc.
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ALWAYS
Always Ultra Day Napkins Super Extra 32 Pieces
0.13€/pc.
 
4.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

DIXAN
Dixan Liquid Laundry Detergent Ocean Freshness 48 scoops 2,16 lt
0.14€/scoops
 
6.96€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ALWAYS
Always Ultra Day Napkins Super Extra 16 Pieces
0.15€/pc.
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

HANSAPLAST
Hansaplast Junior Mickey & Friends 20 Pieces
0.16€/pc.
 
3.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

DIXAN
Dixan Liquid Laundry Detergent Expert Freshness 44 Scoops 1.98 lt
0.16€/scoops
 
6.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SKIP
Skip Liquid Laundry Detergent Black Velvet 52 Scoops 2.34 lt
0.16€/scoops
 
8.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SKIP
Skip Wonder Wash Laundry Liquid Color Protect 54 Scoops 2.16 lt
0.16€/scoops
 
8.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SKIP
Skip Wonder Wash Washing Machine Liquid Ultra Refresh 54 Scoops 2.16 lt
0.16€/scoops
 
8.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SKIP
Skip Wonder Wash Liquid Laundry Detergent Anti Odor Protect 54 Scoops 2.16 lt
0.16€/scoops
 
8.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

EVERYDAY
Everyday Sensitive Pads Ultra Plus Normal 10 Pieces
0.17€/pc.
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

FINISH
Finish Powerball Quantum All In 1 Dishwasher Capsules Lemon 56 Pieces
0.18€/pc.
 
10.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ARIEL
Ariel Laundry Liquid Extra Stain Removal 70 Scoops 3150 ml
0.19€/scoops
 
13.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

EUREKA
Eureka Newborn Laundry Liquid 36 scoops 1,8 lt
0.20€/scoops
 
7.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BABYLINO
Babylino Sensitive Pants Pants N4 Maxi 7-13 kg 38 Pieces
0.22€/pc.
 
8.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ARIEL
Ariel Liquid Laundry Detergent Touch Of Lenor 50 Scoops 2250 ml
0.22€/scoops
 
10.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ARIEL
Ariel Liquid Laundry Detergent Extra Stain Removal 50 Scoops 2250 ml
0.22€/scoops
 
11.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

O.B.
O.B. Pro Extra Protect Tampons Super 16 Pieces
0.23€/pc.
 
3.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

O.B.
O.B. Pro Extra Protect Tampons Normal 16 Pieces
0.23€/pc.
 
3.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

FINISH
Finish Power Gel Dishwasher Liquid All In 1 Lemon 30 Scoops 600 ml
0.23€/scoops
 
6.87€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BABYLINO
Babylino Sensitive Pants Pants N5 Junior 10-16 kg 34 Pieces
0.24€/pc.
 
8.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

FINISH
Finish Powerball Quantum All In 1 Dishwasher Capsules Lemon 18 Pieces
0.25€/pc.
 
4.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BABYLINO
Babylino Sensitive Pants Pants N6 Extra Large 13-18 kg 31 Pieces
0.27€/pc.
 
8.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BABYLINO
Babylino Sensitive Pants N7 Extra Large Plus 15-25 kg 28 Pieces
0.29€/pc.
 
8.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BABYLINO
Babylino Sensitive Pants Babe Diapers N8 XXL 19+kg 26 Pieces
0.32€/pc.
 
8.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAMPERS
Pampers Pants Jumbo Baby Diapers N7 15+ kg 38 Pieces
0.32€/pc.
 
12.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAMPERS
Pampers Pants Baby Diapers Ν8 17+ kg 32 Pieces
0.35€/pc.
 
11.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ILLY
Illy Coffee Espresso Classico In Capsules 10 x 5.7 gr
0.49€/pc.
 
4.93€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved