Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Pasta

211 products
Labels:
Brands:
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Spaghetti Linguini 500 gr
2.24€/kg 1.34€/kg
1.12€
0.67€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Pasta Little Dinosaurs 500 gr
2.48€/kg 1.48€/kg
1.24€
0.74€
 
Add
 
-45%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Pasta Whole Wheat Orzo 500 gr
3.36€/kg 1.84€/kg
1.68€
0.92€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Pasta Vegetable Orzo 500 gr
3.98€/kg 2.38€/kg
1.99€
1.19€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Spaghettini N10 500 gr
1.16€/kg
 
0.58€
 
Add
 

MARATA
Marata Spaghetti N6 500 gr
1.24€/kg
 
0.62€
 
Add
 

MARATA
Marata Spaghettini N10 500 gr
1.24€/kg
 
0.62€
 
Add
 

MARATA
Marata Pasta Coral 500 gr
1.24€/kg
 
0.62€
 
Add
 

MARATA
Marata Cut Pasta 500 gr
1.24€/kg
 
0.62€
 
Add
 

MARATA
Marata Pasta Orzo Medium 500 gr
1.24€/kg
 
0.62€
 
Add
 

MARATA
Marata Pasta Penne Riggate 500 gr
1.24€/kg
 
0.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKVEL
Makvel Spaghetti N6 500 gr
1.28€/kg
 
0.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKVEL
Makvel Spaghettini N10 500 gr
1.28€/kg
 
0.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Pasta Cut Macaroni Medium 500 gr
1.34€/kg
 
0.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HLIOS
Hlios Pasta Orzo Medium 500 gr
1.34€/kg
 
0.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Spaghetti N6 500 gr
1.36€/kg
 
0.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Spaghetti N7 500 gr
1.36€/kg
 
0.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Spaghettini N10 500 gr
1.36€/kg
 
0.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKVEL
Makvel Spaghetti Wholemeal N6 500 gr
1.44€/kg
 
0.72€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKVEL
Makvel Pasta Penne Riggate Wholemeal 500 gr
1.44€/kg
 
0.72€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MELISSA
Melissa Spaghetti N6 500 gr
1.50€/kg
 
0.75€
 
Add
 

MARATA
Marata Spaghettini Wholewheat N10 500 gr
1.50€/kg
 
0.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKVEL
Makvel Pasta Orzo Medium 500 gr
1.50€/kg
 
0.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta For Pastitsio N2 500 gr
1.56€/kg
 
0.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MELISSA
Melissa Spaghettini N10 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MELISSA
Melissa Spaghettini N7 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Achibadaki 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Screws 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Short 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Short Half 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Orzo Medium 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Orzo Coarse 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Penne 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STELLA
Stella Pasta Penne Rigate 500 gr
1.60€/kg
 
0.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MISKO
Misko Spaggetini Ν10 4 x 500 gr
1.64€/kg
 
3.27€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKVEL
Makvel Pasta Penne Riggate 500 gr
1.72€/kg
 
0.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MISKO
Misko Spaghetti N6 500 gr
1.74€/kg
 
0.87€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MISKO
Misko Spaghetti N7 500 gr
1.74€/kg
 
0.87€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MISKO
Misko Spaghettini N10 500 gr
1.74€/kg
 
0.87€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved