Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

1+1

5 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

SENSODYNE
Sensodyne Toothbrush Complete Protection Soft
3.90€/pc.
 
3.90€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

ALFA
Alfa Wholemeal Tortillas Vegan 6 Pieces 370 gr
5.81€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

CHIOTAKIS
Chiotakis Croissant Praline Hazelnut Croissant 90 gr
11.67€/kg
 
1.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

RISPET
Rispet Home Feathers For Duster Kit Antibacterial 5 Pieces
0.60€/pc.
 
2.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

RISPET
Rispet Home Duster Dusting System 1 Handle & Wings 3 Pieces
2.27€/pc.
 
2.27€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved