Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Butter

31 products
Categories:
Butter
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Cow Butter Soft 200 gr
9.80€/kg
 
1.96€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LURPAK
Lurpak Soft Butter Unsalted 500 gr
10.30€/kg
 
5.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

LURPAK
Lurpak Butter Unsalted Light 200 gr
10.75€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

LURPAK
Lurpak Butter Unsalted Light 400 gr
11.05€/kg
 
4.42€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Cow Butter Light 200 gr
11.35€/kg
 
2.27€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Cow Butter 250 gr
11.68€/kg
 
2.92€
 
Add
 

NOUNOU
Nounou Butter Unsalted 250 gr
11.68€/kg
 
2.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

LURPAK
Lurpak Butter Unsalted Light 225 gr
12.04€/kg
 
2.71€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SAVOI
Savoi Butter Soft Type Corfu 225 gr
12.13€/kg
 
2.73€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LURPAK
Lurpak Soft Butter Salted 225 gr
12.84€/kg
 
2.89€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LURPAK
Lurpak Soft Butter Unsalted 225 gr
12.84€/kg
 
2.89€
 
Add
 

LURPAK
Lurpak Soft Butter with Olive Oil & Reduced Fat 225 gr
12.98€/kg
 
2.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

LURPAK
Lurpak Butter Lightly Salted 200 gr
13.75€/kg
 
2.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LURPAK
Lurpak Butter Unsalted 250 gr
14.80€/kg
 
3.70€
 
Add
 

KOUVARAKIS
Kouvarakis Sitian Staka 265 gr
15.85€/kg
 
4.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ADORO
Adoro Butter 250 gr
16.08€/kg
 
4.02€
 
Add
 

EPIROS
Epiros Continent Butter Melted butter
16.45€/kg
 
4.11€/250gr
 
Add
 

DODONI
Dodoni Cow Butter 250 gr
18.16€/kg
 
4.54€
 
Add
 

ARISTON
Ariston Corfu Type Butter Unsalted 250 gr
18.72€/kg
 
4.68€
 
Add
 

DODONI
Dodoni Sheep Butter 250 gr
19.28€/kg
 
4.82€
 
Add
 

SAVOI
Savoi Butter Type Of Corfu 225 gr
19.56€/kg
 
4.40€
 
Add
 

PRESIDENT
President Butter 200 gr
19.70€/kg
 
3.94€
 
Add
 

SPETSOTAKIS
Spetsotakis Staka Butter 300 gr
19.97€/kg
 
5.99€
 
Add
 

LURPAK
Lurpak Butter Unsalted 225 gr
20.89€/kg
 
4.70€
 
Add
 

EPIROS
Epiros Melted Butter 500 gr
20.90€/kg
 
10.45€
 
Add
 
Biological Biological

OLYMPOS
Olympos Cow Butter Organic 200 gr
21.75€/kg
 
4.35€
 
Add
 

LURPAK
Lurpak Butter Unsalted 125 gr
22.40€/kg
 
2.80€
 
Add
 

LURPAK
Lurpak Garlick Butter 125 gr
22.80€/kg
 
2.85€
 
Add
 

BALANTINOS
Balantinos Staka Butter 300 gr
24.83€/kg
 
7.45€
 
Add
 

LURPAK
Lurpak Butter Unsalted 10 x 10 gr
28.20€/kg
 
2.82€
 
Add
 
Biological Biological

OLYMPOS
Olympos Organic Goat Butter 82% 200 gr
31.35€/kg
 
6.27€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved