Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

2+1

23 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Pet Natura Snacks For Dogs Pigs Colored 10 Pieces 80 - 100 gr
0.10€/pc.
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

VITAKRAFT
Vitakraft Cracker Duo For Canary With Apricot & Fig 2 Pieces 60 gr
1.04€/pc.
 
2.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Dry Food For Cats Adult Stuffed With Chicken 300 gr
8.27€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Dry Food For Junior Cats With Chicken 300 gr
8.27€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Dry Food For Cats With Beef 300 gr
8.27€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Pure Delight Liquid Food For Cats With Chicken In Jelly 85 gr
9.29€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Liquid Food For Cats With Beef In Sauce 85 gr
9.29€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

WHISKAS
Whiskas Liquid Food For Cats With Tuna In Jelly 85 gr
9.29€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Pet Natura Snacks For Dogs Poultry Crisps 10 Pieces 80 - 100 gr
20.20€/kg
 
2.02€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Bone Solid 2 Pieces 10 - 12 cm 45 gr
35.56€/kg
 
1.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Fire Cinnamon Chewing Gum Sugar Free 58 Pieces 81,2 gr
36.79€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Chewing Gum Mint Sugar Free 58 Pieces 81,2 gr
36.79€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Chewing Gum Bubblemint Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Strawberry Gum Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Chewing Gum Sweet Mint Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Chewing Gum Mint Sugar Free 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

ORBIT
Orbit Gums Peppermint Sugarfree 10 Pieces 14 gr
62.86€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Fire Cinnamon Chewing Gum Sugar Free 12 Pieces 16,8 gr
70.59€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Ice Chewing Gum Mint Sugar Free 12 Pieces 16,8 gr
70.59€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Ice Chewing Gum Mint Sugar Free 12 Pieces 16,8 gr
70.59€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Bone Sticks Solid 4 Pieces 11 - 13 cm 30 gr
73.33€/kg
 
2.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Deep Arctic Chewing Gum Gooseberry 16,8 gr
75.00€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

DENTYNE
Dentyne Deep Arctic Chewing Gum Mint 16,8 gr
75.00€/kg
 
1.20€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved