Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

ALFA

12 products
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.15€/L
 
4.25€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Beer With Lemon Can 3 x 330 ml + 1 Free
2.18€/L
 
2.88€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Can 330 ml
2.58€/L
 
0.85€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alpha Beer Lager 6-pack (330 ml)
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Lager Can 500 ml
2.88€/L
 
1.44€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Lager Can 4 x 500 ml
2.88€/L
 
5.76€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Strong Beer Lager Can 500 ml
2.90€/L
 
1.45€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Beer With Lemon Can 330 ml
2.91€/L
 
0.96€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Lager Can 330 ml
3.15€/L
 
1.04€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Lager Bottle 500 ml
3.30€/L
 
1.65€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 

ALFA
Alfa Beer Alcohol Free Bottle 330 ml
3.33€/L
 
1.10€
 
Add
 

ALFA
Alpha Alcohol Free Beer Bottle 4 x 330 ml
3.33€/L
 
4.40€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved