Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

ARLA

19 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

ARLA
Arla Protein Milk Drink Chocolate Flavour Lactose Free 479 ml
4.41€/L
 
2.11€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ARLA
Arla Protein Milk Drink Food To Go Chocolate 500 ml
5.12€/L
 
2.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ARLA
Arla Protein Milk Beverage Food To Go Vanilla 500 ml
5.12€/L
 
2.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

ARLA
Arla Protein Milk Drink Chocolate Flavour No Added Sugar Lactose Free 250 ml
5.88€/L
 
1.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

ARLA
Arla Protein Dessert Pudding Caramel Lactose Free Pudding 200 gr
7.90€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

ARLA
Arla Protein Dessert Vanilla Pudding Vanilla Biscuit Lactose Free No Added Sugar 200 gr
7.90€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

ARLA
Arla Protein Dessert Pudding Chocolate Lactose Free Chocolate 200 gr
7.90€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ARLA
Arla Cheese Mozzarella 40% Loaf
8.18€/kg
 
2.05€/250gr
10 slices approx. 250 gr
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ARLA
Arla Protein Cottage Cheese 220 gr
10.55€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ARLA
Arla Fresh Cream Cheese 200 gr
10.95€/kg
 
2.19€
 
Add
 

ARLA
Arla Fresh Cream Cheese 300 gr
11.23€/kg
 
3.37€
 
Add
 

ARLA
Arla Havarti Cheese 45% Loaf
11.58€/kg
 
2.90€/250gr
10 slices approx. 250 gr
Select
 

ARLA
Arla Fresh Cream Cheese Herbs & Spices 200 g
11.80€/kg
 
2.36€
 
Add
 

ARLA
Arla Fresh Cheese Cream Light 16% 200 gr
11.80€/kg
 
2.36€
 
Add
 

ARLA
Arla Samsoe Danish cheese 27% Loaf
11.80€/kg
 
2.95€/250gr
10 slices approx. 250 gr
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ARLA
Arla Protein Sliced Cheese 5% Fat 150 gr
14.27€/kg
 
2.14€
 
Add
 

ARLA
Arla Havarti Light Cheese Slices 175 gr
16.34€/kg
 
2.86€
 
Add
 

ARLA
Arla Cheese Mozzarella Grated 200 gr
17.60€/kg
 
3.52€
 
Add
 

ARLA
Arla Havarti Maturing cheese in slices 150 gr
19.07€/kg
 
2.86€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved