Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VALMAS

5 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

VALMAS
Valma Feta Cheese PDO In Brine Lactose Free 1 kg
12.48€/kg
 
12.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VALMAS
Valmas Feta Cheese PDO Vacuum Packed 200 gr
12.65€/kg
 
2.53€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

VALMAS
Valmas Feta PDO Cheese In Brine Lactose Free 400 gr
13.00€/kg
 
5.20€
 
Add
 

VALMAS
Valmas Feta Cheese PDO
13.58€/kg
 
3.40€/250gr
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VALMAS
Valmas Goat's Cheese Kofinaki In Brine 400 gr
14.95€/kg
 
5.98€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved