Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VETERANO

13 products
Labels:
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VETERANO
Veterano Wheat Rusk Whole Grain 500 gr
6.90€/kg 6.20€/kg
3.45€
3.10€
 
Add
 
-6%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VETERANO
Veteranο Rye Mini Rusks Wholegrain 350 gr
7.71€/kg 7.26€/kg
2.70€
2.54€
 
Add
 
-7%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VETERANO
Veterano Grape Must Soft Cookies 400 gr
9.88€/kg 9.18€/kg
3.95€
3.67€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Wholegrain Mini Barley Rusk Rings 600 gr
6.37€/kg
 
3.82€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Wholegrain Barley Rusk Ring 500 gr
6.40€/kg
 
3.20€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Barley Rusk Wholegrain 500 gr
6.76€/kg
 
3.38€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Barley Rusks With Olive Oil 350 gr
7.57€/kg
 
2.65€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Eftazymo Rusks 500 gr
7.96€/kg
 
3.98€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Eptazymo Bites 400 gr
8.20€/kg
 
3.28€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Rusks With Carob 300 gr
9.83€/kg
 
2.95€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Raisin Stuffed Cookie Bites 350 gr
12.43€/kg
 
4.35€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Crispy Oat Biscuits With Honey 300 gr
12.73€/kg
 
3.82€
 
Add
 

VETERANO
Veterano Carob Biscuit With Almond & Raisin 250 gr
15.28€/kg
 
3.82€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved