Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

EL SABOR

18 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Wraps Original Tortillas 8 Pieces 320 gr
3.84€/kg
 
1.23€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Big Wraps Tortillas Original 6 Pieces 370 gr
4.19€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Wraps Multigrain Tortillas 6 Pieces 370 gr
5.00€/kg
 
1.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Big Wraps Tortillas Original 4 Pieces 245 gr
5.06€/kg
 
1.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Wraps Tortillas Multigrain 370 gr
5.08€/kg
 
1.88€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Cheese Gluten Free 425 gr
7.01€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Texas BBQ Gluten Free 425 gr
7.01€/kg
 
2.98€
 
Add
 

EL SABOR
El Sabor Wholemeal Wraps Wholemeal Tortillas 8 Pieces 320 gr
7.19€/kg
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips With Salt Gluten Free 180 gr
7.56€/kg
 
1.36€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Cheese Flavor Gluten Free 180 gr
7.56€/kg
 
1.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Sour Cream & Onion Flavor Gluten Free 180 gr
7.56€/kg
 
1.36€
 
Add
 

EL SABOR
El Sabor Dip Sauce 315 gr
8.06€/kg
 
2.54€
 
Add
 

EL SABOR
El Sabor Cheese Dip Cheese Sauce 300 gr
9.07€/kg
 
2.72€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Texas BBQ Flavor Gluten Free 180 gr
10.11€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Chili Flavor Gluten Free 180 gr
10.11€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nachitos Corn Snacks American BBQ Gluten Free 100 gr
10.20€/kg
 
1.02€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nachitos Corn Snacks Nacho Cheese Gluten Free 100 gr
10.20€/kg
 
1.02€
 
Add
 

EL SABOR
El Sabor Mini Wraps Tortillas Original 8 Pieces 144 gr
11.11€/kg
 
1.60€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved