Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

EROFILI AVGENAKIS

8 products
Labels:
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Small Barley Rusks With Olives 380 gr
8.21€/kg 7.39€/kg
3.12€
2.81€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Small Tomato Rusk 300 gr
9.73€/kg 8.77€/kg
2.92€
2.63€
 
Add
 
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Small Oregano Rusk 300 gr
9.73€/kg 8.77€/kg
2.92€
2.63€
 
Add
 

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Mini Barley Rolls Rusk 600 gr
5.70€/kg
 
3.42€
 
Add
 

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Rye Rusk 400 gr
7.45€/kg
 
2.98€
 
Add
 

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Oat & Rye Rusks 300 gr
9.67€/kg
 
2.90€
 
Add
 

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Carob Rusks Yeast & Sugar Free350 gr
10.69€/kg
 
3.74€
 
Add
 

EROFILI AVGENAKIS
Erofili Avgenakis Small Carob Rusks 300 gr
10.93€/kg
 
3.28€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved