Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HEALTHY HABITS

21 products
Labels:
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Peanutbutter Honey & Cocoa 180 gr
16.00€/kg 12.00€/kg
2.88€
2.16€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Peanut Butter Soft Vegan 180 gr
10.39€/kg
 
1.87€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Apricot Jam Sugar Free Vegan 280 gr
10.46€/kg
 
2.93€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Apple Jam Sugar Free Vegan 280 gr
10.46€/kg
 
2.93€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Fig Jam Sugar Free Vegan 280 gr
10.46€/kg
 
2.93€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Strawberry Jam Sugar Free Vegan 280 gr
10.46€/kg
 
2.93€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Forest Fruit Jam Sugar Free Vegan 280 gr
10.46€/kg
 
2.93€
 
Add
 

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Cereals Granola With Honey & Dark Chocolate 350 gr
12.23€/kg
 
4.28€
 
Add
 

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Granola Cereal With Hazelnut Butter & Dark Chocolate 350 gr
12.80€/kg
 
4.48€
 
Add
 

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Granola Cereal With Peanut Butter & Dark Chocolate 350 gr
12.80€/kg
 
4.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Gluten Free Pizza Flavoured Rice Chips 60 gr
13.17€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Rice Crisps With Sea Salt & Black Pepper Vegan Gluten Free 60 gr
13.17€/kg
 
0.79€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Flavored Pizza Pies No Added Sugar Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Oregano Potatoes Sugar Free Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Pita Chips Mediterranean No Sugar Added Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Pita Chips Natural No Sugar Added Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Hazelnut Butter 180 gr
16.89€/kg
 
3.04€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Almond Butter Vegan 180 gr
24.89€/kg
 
4.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Cereal Bars With Peanut Butter Gluten Free 4 x 35 gr
32.00€/kg
 
4.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Cereal Bars With Peanut Butter & Chocolate Gluten Free 4 x 35 gr
33.43€/kg
 
4.68€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Cereal Bars With Honey & Dark Chocolate Gluten Free 4 x 35 gr
33.43€/kg
 
4.68€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved