Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HELLENIC FARMS

10 products
Labels:
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

HELLENIC FARMS
Nuttrie Plant Based Gouda Flavour Slices Vegan Gluten Free 200 gr
9.50€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

HELLENIC FARMS
Nuttrie Vegetable Replenisher Flavour Grated Per Pasta & Pizza Vegan Gluten Free 200 gr
10.50€/kg
 
2.10€
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Leader Mozzarella Grated Cheese 170 gr
12.00€/kg
 
2.04€
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Hellenic Farms PDO Manouri Cheese
12.80€/kg
 
3.20€/250gr
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Nord Harbor Danablu Blue Cheese PGI Denmark Wheel
13.40€/kg
 
2.68€/200gr
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Leader Gouda & Edam Grated Cheese 170 gr
13.76€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Leader Cheddar Sliced Cheese 150 gr
14.27€/kg
 
2.14€
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Leader Goat Sliced Cheese 150 gr
21.33€/kg
 
3.20€
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Nord Harbor Danablu Blue Cheese PGI Denmark 100 gr
21.50€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved