Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

LIFE TSAI

7 products

LIFE TSAI
Life Tsai Earl Gray Ice Tea Lemon Sugar Free 1,5 lt
1.99€/L
 
2.98€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Ceylon Ice Tea Peach Sugar Free 1,5 lt
1.99€/L
 
2.98€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Earl Gray Ice Tea Lemon Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Green Ice Tea Lemon Ginger Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Green & Matcha Ice Tea Green Apple Mint Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Herbal Ice Tea Strawberry Hibiscus Ginseng Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Ceylon Ice Tea Peach Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved