Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

McVITIE'S

12 products
Labels:
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVitie's Digestive Biscuits With Dark Chocolate 200 gr
11.50€/kg 7.45€/kg
2.30€
1.49€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVities Digestive Biscuits With Milk Chocolate 200 gr
11.50€/kg 7.45€/kg
2.30€
1.49€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVitie's Cracker Smoky Barbeque 110 gr
15.27€/kg 7.64€/kg
1.68€
0.84€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

McVITIE'S
McVitie's Cracker Sour Cream & Chive 110 gr
15.27€/kg 7.64€/kg
1.68€
0.84€
 
Add
 

McVITIE'S
McVities Digestive Biscuits 400 gr
7.13€/kg
 
2.85€
 
Add
 

McVITIE'S
McVities Digestive Biscuits 250 gr
8.00€/kg
 
2.00€
 
Add
 

McVITIE'S
McVities Digestive Biscuits With 30% Less Fat 250 gr
8.00€/kg
 
2.00€
 
Add
 

McVITIE'S
McVitie's Tartlets Biscuits With Milk Chocolates 3 x 100 gr
11.53€/kg
 
3.46€
 
Add
 

McVITIE'S
McVitie's Tartlets With Lemon Biscuits 100 gr
11.80€/kg
 
1.18€
 
Add
 

McVITIE'S
McVitie's Biscuits Tartlets With Raspberry 100 gr
11.80€/kg
 
1.18€
 
Add
 

McVITIE'S
McVitie's Tartlets Biscuits With Caramel 100 gr
11.80€/kg
 
1.18€
 
Add
 

McVITIE'S
McVitie's Tartlets Biscuits With Chocolate 100 gr
12.80€/kg
 
1.28€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved