Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

OLYMPOS

128 products
Labels:
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Cocoa Milk 500 ml
3.34€/L 2.34€/L
1.67€
1.17€
 
Add
 
-15%
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Children's Cow's Milk Drink Megalono Organic 1 lt
2.78€/L 2.36€/L
2.78€
2.36€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Children's Goat Milk with Cocoa 250 ml
4.72€/L 3.32€/L
1.18€
0.83€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Dairy Cream 12% Fat 3 x 200 ml
5.20€/L 4.17€/L
3.12€
2.50€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Dairy Cream 20% Fat 3 x 200 ml
6.45€/L 5.17€/L
3.87€
3.10€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Freelact Strained Lactose-free Yogurt 2% 2 x 170 gr
7.94€/kg 6.35€/kg
2.70€
2.16€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Freelact White Cheese Lactose Free 500 gr
13.36€/kg 10.68€/kg
6.68€
5.34€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk Epilegmeno Light 1,7% 1,5 lt
1.77€/L
 
2.65€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk Epilegmeno Full Fat 3,7% 1,5 lt
1.77€/L
 
2.65€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk "Epilegmeno" 1,7% fat 1 lt
1.83€/L
 
1.83€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Fresh Milk "Epilegmeno" 3,7% fat 1 lt
1.83€/L
 
1.83€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Ice Tea Green Tea Strawberry Mint Hibiscus 1.5 lt
1.84€/L
 
2.76€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympus Life High Pasteurized Milk Light 1.7% 1.5 lt
1.95€/L
 
2.92€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympus Life High Pasteurized Whole Milk 3.7% 1.5 l
1.95€/L
 
2.92€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Cow Milk Light 1,7% fat 1 lt
2.02€/L
 
2.02€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Cow Milk Full 3,7% fat 1 lt
2.02€/L
 
2.02€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose & Gluten Free Drink 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose, Sugar & Gluten Free Drink 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Drink Sugar & Lactose-free Vegan 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Drink with 3 Super Seeds Lactose Free Vegan 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Pistachio Plant Based Drink Vegan Gluten Free 1 lt
2.18€/L
 
2.18€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Hazelnut Lactose-free Drink Vegan 1 lt
2.18€/L
 
2.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Cocoa Lactose & Gluten Free Drink 1 lt
2.20€/L
 
2.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

OLYMPOS
Olympos Children's Cow Milk Beverage "Megalono" 1 lt
2.21€/L
 
2.21€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Protein Lactose & Gluten Free Vegan Drink 1 lt
2.33€/L
 
2.33€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Zois High Pasteurization Milk Light 1,7% 500 ml
2.52€/L
 
1.26€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Zois High Pasteurization Milk Full Fat 3,7% 500 ml
2.52€/L
 
1.26€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

OLYMPOS
Olympos Freelact Lactose-Free Cow Milk Light 1,5% 1 lt
2.58€/L
 
2.58€
 
Add
 
Biological Biological

OLYMPOS
Olympos Organic Cow's Milk Light 1,7% fat 1 lt
2.58€/L
 
2.58€
 
Add
 
Biological Biological

OLYMPOS
Olympos Organic Cow Milk Full 3,7% fat 1 lt
2.58€/L
 
2.58€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose, Sugar & Gluten Free Drink 500 ml
2.60€/L
 
1.30€
 
Add
 
Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Children's Cow Milk Beverage "Megalono" Lactose Free 1 lt
2.60€/L
 
2.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

OLYMPOS
Olympos Natural Orange Juice 1.5 lt
2.67€/L
 
4.01€
 
Add
 
Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Freelact Lactose-free Milk 3,5% fat 1 lt
2.75€/L
 
2.75€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Juice with 9 Fruits 1.5 lt
2.85€/L
 
4.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

OLYMPOS
Olympos Natural Apple, Orange & Carrot Juice 1 lt
2.86€/L
 
2.86€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Ayran 1,7% fat 500 ml
2.90€/L
 
1.45€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Ice Tea Black Tea Lemon Sugar Free 500 ml
2.94€/L
 
1.47€
 
Add
 

OLYMPOS
Olympos Ice Green Tea with Lemon Sugar-free 500 ml
2.94€/L
 
1.47€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved