Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

PATERAKIS FAMILY

5 products
Labels:
-20%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

PATERAKIS FAMILY
Paterakis Family Gluten Free Smoked Steak 200 gr
17.50€/kg 14.00€/kg
3.50€
2.80€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

PATERAKIS FAMILY
Paterakis Family Sausage with Gluten Free Leek 280 gr
7.79€/kg
 
2.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

PATERAKIS FAMILY
Paterakis Family Sausage Grated Sausage Gluten Free 240 gr
10.62€/kg
 
2.55€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

PATERAKIS FAMILY
Paterakis Family Cretan Syglino Gluten Free 200 gr
17.25€/kg
 
3.45€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

PATERAKIS FAMILY
Paterakis Family Sliced Cretan Apaki Gluten Free 200 gr
18.10€/kg
 
3.62€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved