Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

PEDIGREE

24 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Biscrok Biscuits For Dogs Original 500 gr
4.64€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Markies Biscuits For Dogs Original 500 gr
4.78€/kg
 
2.39€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Dry Dog Food With Beef & Vegetables 2,6 kg
4.98€/kg
 
12.95€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Junior Dry Dog Food With Poultry & Vegetables 2.6 kg
4.98€/kg
 
12.95€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Adult Mini Dry Dog Food With Beef & Vegetables 1,4 kg
5.56€/kg
 
7.78€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Liquid Food For Dogs With Beef Pate 400 gr
6.50€/kg
 
2.60€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Adult Mini Dry Dog Food With Poultry & Vegetables 500 gr
6.56€/kg
 
3.28€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Adult Liquid Dog Food with Beef Lamb & Turkey In Sauce 4 x 100 gr
7.45€/kg
 
2.98€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Liquid Food For Dogs With Beef Chicken & Vegetables In Sauce 4 x 100 gr
7.45€/kg
 
2.98€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Junior Wet Dog Food Mix Of Beef Liver And Chicken In Jelly 4 x 100 gr
7.45€/kg
 
2.98€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Liquid Food For Dogs Turkey & Chicken Pate 300 gr
8.47€/kg
 
2.54€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Liquid Food For Dogs With Beef & Chicken Pate 300 gr
8.47€/kg
 
2.54€
 
Add
 

PEDIGREE
Pedigree Liquid Food For Dogs With Beef & Liver Pate 300 gr
8.47€/kg
 
2.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Medium 28 Pieces 4 x 180 gr
9.15€/kg
 
6.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Tasty Minis Snack For Dogs With Cheese & Beef 140 gr
9.79€/kg
 
1.37€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Large 4 Pieces 154 gr
11.62€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Medium 5 Pieces 128 gr
13.98€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Rodeo Duos Snacks For Dogs With Chicken & Bacon 7 pieces 123 gr
14.55€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Rodeo Duos Snack For Dogs With Beef & Cheese 7 Pieces 123 gr
14.55€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Daily Fresh Dog Treats Medium 5 Pieces 128 gr
15.39€/kg
 
1.97€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Small 7 Pieces 110 gr
16.27€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Schmackos Dog Snacks Multi Mix 20 Τεμάχια 144 gr
16.60€/kg
 
2.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Rodeo Snack For Dogs With Beef 4 Pieces 70 gr
19.57€/kg
 
1.37€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Schmackos Dog Treats Multi Mix 5 Pieces 36 gr
24.72€/kg
 
0.89€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved