Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

PHYSIS

6 products

PHYSIS
Physis Loukoumi With Various Fruit Flavours 280 gr
9.11€/kg
 
2.55€
 
Add
 

PHYSIS
Physis Loukoumi With Mixed Nuts 280 gr
9.29€/kg
 
2.60€
 
Add
 

PHYSIS
Physis Loukoumi With Pistachios 280 gr
9.82€/kg
 
2.75€
 
Add
 

PHYSIS
Physis Kataifi With Mixed Nuts 95 gr
18.42€/kg
 
1.75€
 
Add
 

PHYSIS
Physis Baklava Bars With Mixed Nuts 95 gr
18.42€/kg
 
1.75€
 
Add
 

PHYSIS
Physis Baklava With Pistachios 95 gr
19.79€/kg
 
1.88€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved