Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

SANTA MARIA

6 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Wrap Tortillas 6 Pieces 371 gr
5.18€/kg
 
1.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Soft Tortillas 8 Pieces 320 gr
5.31€/kg
 
1.70€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Original Organic 8 Pieces 320 gr
5.94€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Soft Wholemeal Tortillas Medium 8 Pieces 320 gr
6.00€/kg
 
1.92€
 
Add
 

SANTA MARIA
Santa Maria Tex Mex Guacamole Dip Sauce 250 gr
17.12€/kg
 
4.28€
 
Add
 

SANTA MARIA
Santa Maria Hot Pepper Sauce 85 ml
30.59€/L
 
2.60€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved