Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

SMARTIES

3 products

SMARTIES
Smarties Mini Candy Beans Filled With Milk Chocolate 187 gr
17.86€/kg
 
3.34€
 
Add
 

SMARTIES
Smarties Chocolate Candies Hexa Tube 3 x 34 gr
24.51€/kg
 
2.50€
 
Add
 

SMARTIES
Smarties Chocolate Candies 38 gr
25.79€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved