Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

TAFT

14 products
Labels:
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Gel Maxx Power N8 Vegan 300 ml
15.50€/L
 
4.65€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hairspray Power 5 Cashmere - Like Suppleness 250 ml
16.80€/L
 
4.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hairspray Aloe Boost 4 Aloe Vera 250 ml
16.80€/L
 
4.20€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hairspray Power 5 Hold Up To 72h 250 ml
16.80€/L
 
4.20€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hairspray Ultimate 5+ Hold & Crystal Shine 250 ml
16.80€/L
 
4.20€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Gel Titane Vegan 250 ml
17.24€/L
 
4.31€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Gel V12 Vegan 250 ml
17.24€/L
 
4.31€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Foam Curl 3 Long Lasting Curls 200 ml
21.00€/L
 
4.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Foam Power 5 Cashmere - Like Suppleness 200 ml
21.00€/L
 
4.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Foam Shine 4 200 ml
21.00€/L
 
4.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Foam Volume 4 For Fine Hair 200 ml
21.00€/L
 
4.20€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Gel Power 150 ml
22.00€/L
 
3.30€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Gel Super Glue Vegan 150 ml
22.00€/L
 
3.30€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TAFT
Taft Hair Cream Curl Balm For Curls Vegan 150 ml
25.80€/L
 
3.87€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved