Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

TIPIAK

3 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions

TIPIAK
Tipiak Couscous 500 gr
4.34€/kg
 
2.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TIPIAK
Tipiak Quinoa Bulgur 250 gr
10.56€/kg
 
2.64€
 
Add
 

TIPIAK
Tipiak Caesar Salad Croutons 50 gr
20.40€/kg
 
1.02€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved