Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEET

10 products

VEET
Veet Cold Wax Facial Hair Removal Strips For Normal Skin 20 Pieces
0.37€/pc.
 
7.40€
 
Add
 

VEET
Veet Hair Removal Strips For Sensitive Skin 16 Pieces
0.45€/pc.
 
7.15€
 
Add
 

VEET
Veet Expert Hair Removal Strips For Legs & Body 20 pieces
0.45€/pc.
 
8.98€
 
Add
 

VEET
Veet Cold Wax Leg Waxing Strips For Normal Skin 20 Pieces
0.47€/pc.
 
9.48€
 
Add
 

VEET
Veet Cold Wax Leg Waxing Strips 16 Pieces
0.59€/pc.
 
9.48€
 
Add
 

VEET
Veet Men Hair Removal Kit For Sensitive Skin 150 ml
9.98€/pc.
 
9.98€
 
Add
 

VEET
Veet Pure Hair Removal Cream For Sensitive Skin 400 ml
31.20€/L
 
12.48€
 
Add
 

VEET
Veet Expert Hair Removal Cream 100 ml
45.00€/L
 
4.50€
 
Add
 

VEET
Veet Pure Hair Removal Cream For Sensitive Skin 100 ml
59.80€/L
 
5.98€
 
Add
 

VEET
Veet Pure Hair Removal Cream For Normal Skin 100 ml
59.80€/L
 
5.98€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved