Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VITAKRAFT

9 products
Labels:
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Excrement Collection Bags 3 x 15 Pieces
0.13€/pc. 0.07€/pc.
5.90€
2.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

VITAKRAFT
Vitakraft Cracker Duo For Canary With Apricot & Fig 2 Pieces 60 gr
1.04€/pc.
 
2.07€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Dog Toy Ball Rubber Ball
5.35€/pc. 2.67€/pc.
5.35€
2.67€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Catnip Cat Toy
5.50€/pc. 2.75€/pc.
5.50€
2.75€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Animal Nourishing Shampoo With Oils 400 ml
9.30€/L 4.65€/L
3.72€
1.86€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Pure Strips Meat Strips For Dogs Lamb 80 gr
32.50€/kg 16.25€/kg
2.60€
1.30€
 
Add
 
-50%
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Pure Strips Meat Strips For Dogs Rabbit 80 gr
32.50€/kg 16.25€/kg
2.60€
1.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Cat Yums Stuffed Treats Sith Salmon 40 gr
43.00€/kg
 
1.72€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VITAKRAFT
Vitakraft Cat Stick Turkey & Lamb Classic 3 Pieces 18 gr
67.78€/kg
 
1.22€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved