Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

FYTRO

9 products
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Crispy Cereal With Wholegrain Oats & Dry Nuts Vegan 375 gr
4.96€/kg
 
1.86€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Wholegrain Oat Flakes Vegan 500 gr
2.46€/kg
 
1.23€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Muesli Sugar Free Vegan 500 gr
3.50€/kg
 
1.75€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Crispy Cereal Bites With Whole Grain Oats & Chocolate Vegan 375 gr
4.96€/kg
 
1.86€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Corn Waffers Gluten Free Vegan 110 gr
6.91€/kg
 
0.76€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Apricot Jam Vegan Gluten Free 280 gr
7.57€/kg
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Strawberry Jam Vegan Gluten Free 280 gr
7.57€/kg
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Rice Waffers Vegan Gluten Free 100 gr
7.60€/kg
 
0.76€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Rice Waffers With Chocolate Gluten Free 60 gr
15.17€/kg
 
0.91€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved